21-vuotias, nätti ja hyväkroppainen 160/49 brunette hakee KAHTA hyvännäköistä 25-30-vuotiasta miestä seurakseen Silja Operalle 20.4.
Miehet, joita haen, osaavat kunnioittaa naista ja tuottaa hänelle nautintoa.
Anonyymisti, mutta jos homma toimii, olen kiinnostunut jatkamaan tuttavuuttamme myös risteilyn jälkeen.
Lähettäkää tietonne ja valokuvat osoitteeseen [email protected] Ilman valokuvia on turha edes yrittää ;) Lady O
Miehet, joita haen, osaavat kunnioittaa naista ja tuottaa hänelle nautintoa.
Anonyymisti, mutta jos homma toimii, olen kiinnostunut jatkamaan tuttavuuttamme myös risteilyn jälkeen.
Lähettäkää tietonne ja valokuvat osoitteeseen [email protected] Ilman valokuvia on turha edes yrittää ;) Lady O
Vastaukset 7
Vanhimmat
Johan on ehdotus....harmiksi en pääse tuollaiselle matkalle.
valokuvia jollekin mies puoliselle kerääjälle jos josku nainen tosissaan hei haluu seuraa niin se se täältä lähde älkää miehet olko..ty...m..i...ä
Ihan aito oikea olen. Koukussa näihin sivuihin, joten miksipä en heti ensimmäisiksi ilmottelisi täällä. Mutta jos ei kelpaa, niin pitää keksiä jotain muuta. En vaan siellä reissussa voi miehiä iskeskellä, ne pitäisi olla valmiina ;)
meitä olisi kaksi miestä lähdössä samalla laivalla. Lähetätkö samalla oman kuvasi että näkisi millainen henkilö siellä on vastassa?
Oliko toi sähköpostiosotteen lukeminen jotenkin vaikeata?
Mulla ei ole ongelmia saada seuraa baarista, en menetä yöuniani, jos en seuraa kahdesta miehestä näin löydä. Mutta homma hoidetaan mun tavalla tai ei ollenkaan. En laita kuviani kenellekään ja jos teitä kiinnostaa, niin osoitatte sen laittamalla itsestänne tiedot ja kuvat sinne mun osoitteeseen. En nai ihan ketä tahansa hepinheiluttajaa, mulla on varaa valita. Se mun ulkonäöstä.
Tilanne vaan vaatii, että asia hoidetaan näin. Jos ei Suomesta löydy paria komeaa miestä, niin...hohhoijaa...Kai se on vaan kaivettava vibraattori kaapista ;)
Vaimoni luvalla sain laittaa tämän viestin. Eli siis haluan kaksi ihanaa miestä hyttiini, valmiina koko yön seikkailuun. Minulla on aivan pikkuruinen minihame jonka saatte nostaa hitaasti...
Eli miehiä saan kyllä muutenkin, turha kinuta kuvia. Vaimoni vain antoi luvan yhteen ihanaan kuumaan ristelyyn kahden kuuman miehen kanssa, turha kinuta kuvia.
Jos siis löytyy kaksi ihanaa miestä jota haluavat tulla hyttiini niin vastatkaan, haloo, siis turha kinuta kuvia, vaimoni ei annan minun laittaa kuviani mihinkään. EI KUVIA, PLIIIIIIS. Vaimoni sanoi niin.
Eli risteilylle vaan mukavat miehet jotka haluavat nostaa hamettani....
Jos miehet joskus valittaa siitä, ettei löydy kyseisenlaista naisseuraa... Tässä sitä olisi ollut tarjolla, mutta jos ei kelpaa niin ei sitten. Tämä palsta on siis leimattu epätoivoisten miesten seuranhakupaikaksi, naisten on täältä ihan turha seuraa etsiä. Kiitos kaikille vastanneille, ilmoittelen ;)