Mihin ovat heijastimet unohtuneet?

Anonyymi

Mustissa vaatteissa sateella ja pimeässä on hieman riskipeliä. Jos ei hengestään välitä, niin siitä vaan.

4

147

Äänestä

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mustat on muotia, heijastimet ei......:::Tehkää heijastimista muodikkaita wink wink 🤣️ Kuka uskaltaa tarttua muotialalla haasteeseen? Vähintään joka syksyksi uus muotimallisto.

    • Anonyymi

      Minulle on kaikissa takeissa, mitä näin pimeänä vuoden aikana käytän, molemmilla puolin heijastimet. Takkeja on n. 4-5, joten aika monta heijastinta tarvitaan. Mutta ei tarvitse koskaan erikseen muistaa ottaa niitä mukaan!

      Hienoja heijastimia niin väriltään kuin kuvioilta löytyy eikä yksi maksa kuin n. 2-5 euroa. Välillä uusin heijastimet sen vuoksi, että teho heikentynyt ja joskus vain sen vuoksi, että on tullut uusia hienoja!

    • Anonyymi

      Heijastimia ei kannata laittaa roikkumaan olkapäähän vaan mahdollisimman alas, että näkyvät auton lähivaloissa.

    • Anonyymi

      Huppu päässä, kuulokkeet korvilla ja kännykkä kädessä kohti kohtaloa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      109
      2300
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      26
      974
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      71
      902
    4. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      896
    5. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      845
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      568
      835
    7. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      82
      738
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      670
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      30
      627
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      66
      625
    Aihe