Pitäväthän Ylen pojat huolta Rinneveljestään, joka ohjasi urhoollisesti akan saunan taakse? Totta kai pitävät. Kaveria ei jätetä, akat ovat tikapuun somisteita ja parhaimmillaan kun synnyttävät sotilaita.
Yleveliepelit
Anonyymi
2
116
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä, ainakin yrittävät.
Politiikka on niin likaista peliä, että ei enää voi arvostaa demokratiaa, kun päättämään pyrkivät ovat järjestään kylmiä pelureita. Ylessäkin saa sohlata miten vain. Ei ihme että omat ohjelmatekeleet ovat mitä ovat. - Anonyymi
Pumpulissa on, kuten oli odotettavissa. Eivätkä nämä äititantat valtapoikiaan petä, olkoonkin eri puolueesta. Se siitä totuudesta ja solidaarisuudesta. Postin kerma jatkaa ökyilyä, Rinne vierii eteenpäin ja Ylelläkään ei ole hätää tyhmän kansan viihdyttäjänä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1207071Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1174830L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa634096TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a143414Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7072171Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2481546- 671405
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581388Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j561344Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä211089