Baarista seksii

Anonyymi

Millä tekniikoilla saa helpoiten Baarist sexii.

14

1141

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      ei römppä - salo - salovaara- slaimi eli salmi saa ikinä millään.

    • Vantaan Tulisuudelmassa ei mitään tekniikoita tarvii siellä horoja paljon ..antaa varmasti ..nautinnon ja taudit😁

      • Anonyymi

        Ei tuo vielä mitään. Respectit mamuille, he saavat nuorilta suomalaisilta pesää ilman mitään ihme konsteja tai tiettyjä baareja. He saavat kadultakin pimppiä vastaantulevilta likoilta ja vielä pimeässäkin.


    • Kaveri luotti joskus todennäköisyyslaskentaan. Jos kapakassa on tietty määrä naisia, aina joku niistä on lähtenyt hakemaan panoseuraa. Kun menee ja kysyy kaikilta, möi mitä kuuluu, mä oon "Kalle" mennäänkö tanssimaan, vai haluatko mennä panemaan. On jollain todennäköisyydellä pakko onnistua.

      Ja jumalasta, se onnistui useimmiten. No treenattu nuorimies, mikäs siinä.

      Ole riittävän selvin päin
      Tanssi
      Juttele mahdollisimman monen kanssa
      Jos tilanne ei etene vaihda seuraa
      Jos koko kuppila vaikuttaa vaikealta vaihda kuppilaa
      Jos tilanne vaikuttaa lupaavalta, kysy suoraan
      Älä lannistu vaan jatka eteenpäin
      Jos yrität liian monen kanssa, se huomataan, vaihda kapakkaa.
      Kaikki kapakassa ei ole hakemassa miesseuraa ja ne sanoo sen, usko ja poistu tilanteesta.

      Ei nämä asiat viimeiseen pariin kymmeneen vuoteen ole muutunut.

      • Anonyymi

        No ei sitä naiselta tartte kysyä että haluaako se seksiä. Jos olet vahvempi kuin nainen, niin todennäköisyys ja naiselta asian kysyminen on täysin irrelevanttia.


    • Anonyymi

      Raiskaamalla.

    • Anonyymi

      Tehokkainta on ollut selvin päin kysyä järjestyksessä suoraan lähdetäänkö panemaan.
      Kun kokeilet niin tulet yllättymään. Välillä saattaa tulla läpsy poskelle, mutta tulee myös pillua.

    • Anonyymi

      Pari 500 euron seteliä auttaa varmaan paljon

      • Anonyymi

        Olen kerran iskenyt naisen sänkyyn kysymällä heti alkuillasta mitä teen en saa silmiäni irti susta, pitääkö mun vaihtaa kapakkaa vai ottaa sut mukaan ja lähteä kotia. Johon tää nainen vastasi juon paukun loppuun niin lähdetään..parhaita panoja sain sillojn..


    • Anonyymi

      Kuinka monen kanssa oot paneskel

      • Anonyymi

        Joskus laskin pääsin yli sataan kumppaniin. Työni vuoksi onnistui helposti matkustin ympäri suomea ja asuin hotellissa, siihen aikaan reppurit yöpyivät sellaisissa paikoissa missä viikolla ravintolassa tanssit, naiset hakeutuivat tansseihin kun reppureita hotelli täynnä.


    • Anonyymi

      Sulla tehokkaat kehut, nainen heti valmis ja sulla etumus somasti pullottelee

    • Anonyymi

      menen miesten vessaan ja kysyn: saanko imeä sun munaa.
      Lähes kaikki miehet panee munansa suuhuni ja saa imeä.
      Seuraavalla kerralla ei tarvitse edes kysyä vaan mies panee munansa suuhuni.

    • Anonyymi

      Kysymällä

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis

      Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu
      Maailman menoa
      347
      2969
    2. Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä

      Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä
      Jälleensyntyminen
      301
      1463
    3. En kadu sitä, että kohtasin hänet

      mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n
      Ikävä
      84
      1292
    4. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      108
      1291
    5. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1275
    6. Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..

      ...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n
      Ikävä
      59
      1225
    7. Lapuan sanomissa käy rytinä

      Pistivät sitten päätoimittajan pihalle
      Lapua
      48
      1135
    8. Helena Koivu : Ja kohta mennään taas

      Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      78
      1037
    9. Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."

      Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa
      Tv-sarjat
      24
      931
    10. Oot ihana

      Toivottavasti nähdään sattumalta jonain kesäpäivänä♥️🥺🫂
      Ikävä
      33
      837
    Aihe