Olen 19v kundi, ite pannu jotai 30 naista. Kaikki sanonu, et mulla ollu isoin. 24cm pitkä parru. Onko tullu isompaa naisille sängys?
Isoin kalu mitä saanu?
10
1742
Vastaukset
- Anonyymi
Liian isokaluiset on täysin kykenemättömiä kunnolla panemaan,luottavat liikaa kokoon eivätkä tajua miten sitä naista kuuluu käsitellä. T. Hellu
- Anonyymi
Yli 40 vuotiaat parhaita....nauttii nuoresta kalusta.....miehet voi katella, kimpas tai salaa.19v panokundi,24cm pituutta, terska 21cm ymärys. Kunnon panopoika...
- Anonyymi
Mä olen pannut 130 naista ovat olleet tyytyväsiä isoon kaluun.28cm pitkä 9cm paksu.
- Anonyymi
Minä olen pannut ainakin 5000 naista. Kulli 12cm ja sormen paksunen. Kaikki ne sanonu, että suurin mitä on saaneet.... Revi siitä.
Naiset on hyviä valehtelemaan.
Olen 18v ja finninaama vielä. - Anonyymi
Panin Askon eukkoa rotuaarilla ja homohäxyn poikakaveria keskimitalla. Ei riittänyt.
- Anonyymi
Panen usein itseäni perseeseen 48cm kyrvälläni. Jännä tunne kun ruiskuttaa spermat omaan persesilmään. Laukeaa mukulla ja perseellä yhtä aikaa.
- Anonyymi
No on niitä iso kaluisia on tullu vastaan, mutta itse en tyydyy pieneen, cuz bad bitch ride a big dick.
- Anonyymi
Enpä ole yhdenkään kunnon panomiehen mulkkua joutanut mittailemaan, vaikea on näin näkemättä sanoa.
- Anonyymi
Olis ihana saada noin nuorta ja noin isolla kyrvällä vielä... Sais paljon hyvää aikaa jos oikein osa käyttää
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat996806Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur4096540SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden1614841Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien943764Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal963701Kun täällä kysytään aina vaan naisilta
Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en663582Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr103412Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.03130Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil61959Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema161539