Kappas vain kun nää suuret kansamme johtajat ovat kaikki eronneet ja vielä uudelleen naineet.
Että missä on se Raamatun auktoriteetti näissäkin asioissa? Kyllä osaatte olla kovia homoja ja muita kohtaan. Itse ei eletä Raamatun sanan mukaan.
Raamattu on yksiselitteinen tässä asiassa.
Vai olenko aivan väärin taas ymmärtänyt.
Minä ainakin perheellä punnitsen paremmat johtajat.
Romanien hengelliset johtajat
Anonyymi
2
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Huijareita koko porukka , tämä mitä tiedetään julkisuudessa, on vain jäävuoren huippu.
- Anonyymi
Valottakee veljet vähä, että mistäkö huijarista nyt on kyse? Oon ihan ulapalla.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po1916752- 382451
- 1872149
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101443Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.1211420- 731107
Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241067Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,311048Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty44971Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke13956