Muistan että kkirjoitin

sulle viime vuonna että olisit kaunein tuolla linnan kutsuilla jos olisit siellä :) Ajattelen samoin tänäkin vuonna :)
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sinä olisit hyvännäköisin ja komein mies siellä, ehdottomasti :)

Äänestä
  • Muuten kiva kommentti mut ap ei ole mies. :D

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Muuten kiva kommentti mut ap ei ole mies. :D

    Minä ainakin saanut viestin mieheltä :)

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Minä ainakin saanut viestin mieheltä :)

    kiva juttu, mutta tämän ketjun aloittaja on nainen. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

sulle viime vuonna että olisit kaunein tuolla linnan kutsuilla jos olisit siellä :) Ajattelen samoin tänäkin vuonna :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu