Viekää tuo sekopää

Kellokoskelle kiitos.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ehkä hän jo on siellä. Kai ne sielläkin saa ruutuaikaa.

Äänestä
  • Ei saa!! Olen salaa

    Äänestä

Höhöööö

Äänestä
  • Oletko Tuomas? Kukaan muu ei kirjoita, Höhöö.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Oletko Tuomas? Kukaan muu ei kirjoita, Höhöö.

    Juomas

    Äänestä

Tänään on ollu näköjään aika rai rai päivä, eiköhän se halla korjaa kun meno on jo noin huh huh

Äänestä

tiktak tiktak ja sitten kello sanoi pimpom

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kellokoskelle kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu