Mitä mieltä olette, voiko persuissa olla sivari-ateisteja, jotka siittävät lapsia sinnetänne?
Sivari-ateistit persuissa?
Anonyymi
20<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Eikös puheenjohtajana ole juurikin sellainen?
No ei varmasti ole!
Sivari. Jep
Ateisti. Jep
Avioliiton ulkopuolinen lapsi. Jep. (syntynyt vieläpä avioliiton aikana)
Ja mielestäsi ei edelleenkään ole?
Suomessa on yksi järjestö PVL, joka ollaan USA:n toimesta lukemassa terroristijärjestöksi. Edustaa vahvasti laitaoikeistolaisuutta.
Kuka? Ei Suomessa ainakaan ketään ole tuomittu, Persu valehtelee, kuten aina.
Raiskaus, jep.
Lapsenraiskaus, jep.
Lapsen joukkoraiskaus, jep.
Siksi SDP! :)
Kukas se marokon alpakka sit oli!?
Antifa-terrorismi on taas lain yläpuolella, joten siitä ei saa puhua.
Tuohan on normaalia vasemmistolaisuutta, mikä on ongelmasi???
Lasten ja naisten ahdistelua ja seksuaalista hyväksikäyttöä demarijohdon siunaamana, jep.
Perussuomalaiset ovat suvaitsevaisia ihmisiä ja tasa-arvoa kannattavia, toisin kuin te viherkommarit, esitätte ihan muuta, mitä olette.
PS joukkoon mahtuu taviksia, sivareita ja homoja, miksi sellaiset ihmiset ovat sinulle ongelma?
Armeijan käynti ei ole nykyään mikään arvostusta lisäävä, päinvastoin, hieman tyhmä pitää olla, että 5€ päiväpalkalla antaa itseään nöyryyttää. Sivistyneissä maissa ei ole enää vastaavaa sukupuolten tasa-arvoa törkeästi loukkaavaa asevelvollisuutta.
"Armeijan käynti ei ole nykyään mikään arvostusta lisäävä, päinvastoin, hieman tyhmä pitää olla, että 5€ päiväpalkalla antaa itseään nöyryyttää. Sivistyneissä maissa ei ole enää vastaavaa sukupuolten tasa-arvoa törkeästi loukkaavaa asevelvollisuutta."
Siksipä persupoikasista ei koskaan kasva vastuuntuntoisia sekä vastuuta kantamaan kykeneviä miehiä. Dna-testein vain mittaillaan sitä suomalaisuutta. Siinäpä sitä todellista isänmaallisuutta, voi jumalauta. Jos sota iskisi kohdille, niin nämä rassukat juoksisivat ensimmäisinä "isänmaallisuuttaan" karkuun eivätkä taistelisi henkensä kaupalla vapauden puolesta, kuten sotiemme veteraanit sekä sankarivainajat aikoinaan tekivät. Ja kuten allekirjoittanut olisi valmis tekemään suomalaisten ja perheensä puolesta, asepalveluksen 27 vuotta sitten suorittaneena.
Sinun+kaltaisille+viherkommareille+voi+olla+välttämätöntä+henkisesti,+että+nöyryytetään+ja+otetaan+jossakin+laitoksessa+oma+identiteetti+pois,+oli+se+suljettu+laitos+sitten+armeija,+mielisairaala,+tai+vankila.+Henkisesti+heikko+ihminen+tarvitsee+käskyttäjän,+kommunistit+ovat+yleensä+sellaisia,+työpaikollakin+alistetussa+ja+huonossa+asemassa,+armeijalaitos+valmistelee+sellaiseen,+mutta+älä+yleistä,+normaalit+ihmiset+tarvitse+sellaista.+99%+maailman+ihmisistä+ei+ole+armeijaa+käynyt.
Itse+puolustan+kaikkea+mikä+minulle+kuuluu+ja+vapautta,+laitan+tarvittaessa+ihmisen+hengiltä,+tai+huonoon+kuntoon,+ei+siihen+käskijöitä+tarvita.
Komee olkinukke!! Ihan itsekö teit, vai teetitkö laivanvarustaja Rantalan pajassa? :)
Kerros nyt ihan ensimmäiseksi, että: Mistä sä sait tietoosi perussuomalaisten tekemien DNA testien määrän? :) Se olkapäälläsi sirkuetteleva pikkuoravako kertoi?
Ja te sinipiika-sivaritko tän maan sit muka pelastaisitte *köh* urhoollisuudellanne?? :)
Joten: Saankos tiedustella et mikä on arvon sotasankarin sotilasarvo, ja joukko-osasto? :)
Tääl on KymJP lääkm/jääk.
Ja muistaakseni siinä sotilasvalassa, joka tuli vannottua (muistaks viel miten se meni? ;) ) ei taidettu mitenkään mainita su olkinukkeilemistasi vaihtoehdoista, ja ainakaan mulla ei o ollu tapana vannoa valoja joita mä en pidä! Mut tollasta mulkkua joka pilkkaa aseveljiään saattaisin kyllä ampuu ”vahingossa” selkään jonku hyökkäyksen aikana! :)
Siksiköhän oletkin sivari? Et taida kyetä toimimaan käskytettynä? Ei tuollaista arvaamatonta pölöä voisi ajatellakaan aseveljeksi. Vihollinenkin olisi turvallisempi, kun tietää sen aikeet.
Katsos, lahtari?
https://www.hs.fi/politiikka/art-2000006158171.html
Ei voi.
Mutta ymmärrän toki kateutenne meitä heterosuhteessa olevia kohtaan, koska siellä sateenkaarileirissä ei porukka juurikaan ole keskenään lisääntymiskykyisiä! :)
Hyvät, ja lapsettomat, jatkot.
Arhinmäki ja Haavisto, sivareita ja jumalankieltäjiä....
Aika jännää että pakanavasurit ovat kiinnostuneet uskonasioista...
Miten voi jumalan kieltää,ei ole todistettu olemassa oloa.Kun ei henkinen kantti riitä turvaudutaan johonkin olemattomaan.