Se kun pornoleffoissa jopa amatööri sellaisissa muija käy ratsaille ongelmitta ottaa kalun kokonaan peppuun?
Onnistuuko oikeassa laiffissa muka se, olettaen että vähintään keskiverto paksu ja n. 20cm elin?
Onnistuuko oikeassa laiffissa muka se, olettaen että vähintään keskiverto paksu ja n. 20cm elin?
Vastaukset 9
Vanhimmat
Helppo homma naiselle jos vaan haluaa.
Keskivertopaksuus on halkaisijana alle 4 cm eli onnistuu pienellä harjoittelulla ongelmitta mutta tuo 20 cm pituus vaatii että tulokulma on oikea eli kulli työntyy pikemminkin selän kuin vatsan suuntaan. Ratsastaessa painaa lantiota niin että navat vastakkain tai ratsastaa selkä mieheen päin.
Testaa itse dildolla niin huomaat. Tarpeeksi liukkaria ja hitaasti työntäen.
Onnistuu ja tuntuu niin pirun hyvältä
On totta.
https://xhamster.com/videos/blonde-anal-masturbation-2-13102378
Jos muijasi ei ota kyrpää perseeseen väittäen ettei se mahdu, niin näytä tämä video. Naisten tehtävä on täyttää kaikki miesten toiveet!
Eivät ole ekaa kertaa asialla...
No juu ei tosiaan. Jos tuollaisilla XXXL kokoisilla leluilla lähtee liikkeelle eikä ole aiempaa kokemusta ynnä runsaasti harjoittelua niin sulkijalihas repeää ja veri lentää. Videossa näki selvästi ettei oltu ekaa kertaa pappia kyydissä. Liukkaria oli myös käytetty runsaasti eli todennäköisesti laittanut sitä ruiskulla paljon suoraan suoleen etukäteen.
Halkaisijaltaan viisisenttiseen leluun asti pääseminen ilman kivua vaati mulla pienemmillä leluilla tehtyä viikottaista harjoittelua parin kuukauden ajan. Vasta kun ison lelun oli saanut moneen kertaan rentoutumisen jälkeen hitaasti kiusoiteltua sisälle kiertämällä sitä työnnön aikana oli mahdollista edes harkita sen työntämistä sisälle suoraan ilman kiertävää liikettä.
Oikean kullin ottaminen sisään on todennäköisesti helpompaa kun kulli on pintakerroksestaan pehmeämpi kuin jellylelut. Ikävä kyllä olen liian hetero kokeillakseni sellaista eli joudun tyytymään dildoon vaimon sträppärissä.
Kyllä ainakin oma 20cm on mahtunut aina sisälle.
Onnistuu se, jos on esityöt ja liukasteet kunnossa ja tietenkin riippuu myös naisesta ja sen harjaantumisesta asiaan. Kyllä siellä pornossakin on lämmitetty ja voideltu perse ennen kameran käynnistymistä huolellisesti.