Roki b Mestikseen ja rupusakki hermes suomariin.

Kaikki meni aivan oikein b poikien Mestis karsinnassa kun Roki pääsi Mestikseen ja se vitun hermes tippui sinne minne kuuluikin eli suomi-sarjaan!
Rokilaiset näytti että ei tarvi voittaa tärkeitä pelejä kunhan luottaa siihen että hermes on paska.
Ei mul muuta.
1157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hirmu negatiivinen sävy. Voittaja iloitsisi voitostaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kaikki meni aivan oikein b poikien Mestis karsinnassa kun Roki pääsi Mestikseen ja se vitun hermes tippui sinne minne kuuluikin eli suomi-sarjaan!
Rokilaiset näytti että ei tarvi voittaa tärkeitä pelejä kunhan luottaa siihen että hermes on paska.
Ei mul muuta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu