Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Fetissi mies

Löytyykö naisia jotka haluaisivat toteuttaa jonkin fantasiansa 50v miehen kanssa.
680
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Olen aina haaveillut pääseväni miehen orjaksi ja piiskattavaksi. Nöyryyttäisit minua pissaamalla suuhuni ja pakottaaisit nielemään kultaista nektaria.

Äänestä
  • Oletko itse mies?

    Äänestä

  • Moi, minkäslainen nainen siellä ja mistäpäin? Täällä olisi juurikin tuollaista orjaa vailla oleva dominoiva mies

    Äänestä

50v Ukm haluaisi kaverin miehestä,jos ok ja synkkaa,tutustuttaa myös muhkeamuotoiseen vaimoonsa,ja sitten näkisi,miten ja kuinka pitkälle tuttavuus etenee...😉

Äänestä
  • Laitas sähköpostia mulle suomi24 niin jutellaan aiheesta tovi...

    Äänestä

  • ukkomies kirjoitti:

    Laitas sähköpostia mulle suomi24 niin jutellaan aiheesta tovi...

    Pitäs olla leski/sinkkumies,että kyläilyt miehen luona ok,ja ei aikatauluongelmia ; ) t. 50 Ukm

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Löytyykö naisia jotka haluaisivat toteuttaa jonkin fantasiansa 50v miehen kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu