Onkohan nopea?
Bruuno
134816
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
yhtään seurannut alan lehtiä kyllä on kirjoitettu tavallisen paljon ko:pyörästä, on nopea customiksi
vähän liiankin???????.
no kaikki on suhteellista mutta kyllä noilla kuutiomäärillä pyörän täytyy olla "voimakas" vai
mitä sanoo "käyttäjät".
Eiköhän numerot kerro kaiken mahdollisen mitä voi tietää ilman ajamista. Voimaa!!!
Profiili pyörässä hyvä mutta toi motti on mun mielestä ruma, ei pahalla...
Makuja on monia ja mun mielestä munakkain pyörä markkinoilla. Näillä näkymin seuraava pyörä, jos ei ihmeitä satu.
Triumphilta tullee ensi vuonna matkaversio Rocket III:sta. Toinen perehtymisen arvoinen voisi olla Suzukin ensi vuonna julkistettava power cruiseri.
hinnalla mitä pyörä maksaa saa uuden auton noin 23.000 euoroa
saahan sillä vorssasta jo melkeen pienen yksiönkin mutta onko siinä si jotain tyyliä??mieluummin iso rätkä ku piäni auto
Miten moottoripyörän ja auton hintaa yleensäkään voi verrata keskenään? Täysin erilaisia ja eri tarkoituksiin tehty. Rocketin hinnalla tosiaan saa pienen edullisen perheauton, mutta hauskanpitoon ja nautiskeluun otan itse mieluummin Rocketin kuin Nissan Primera 1,6l ;)
Triumph mainosti vuosi sitten, että sama hinta kaikkialla pohjoismaissa. Sitten he palasivat ruotuuun ja saamme taas ostaa kalliimpia pyöriä, kuin ruottalaaset.
Äänet tuossa on samanlaiset ku Honda Mankissa.
Koeajo ei vastannut mielikuvaa, sillä odotin jotain enemmän -en kyllä tiedä mitä?
Samathan ne hinnat ovat vieläkin. Äänet on samat kuin Monkeyssa joka pyörässä vakiona, mutta siihen auttaa putkien vaihto.
Samanlainen paska kuin Cortinat ja angliat aikanaan Milloin Britit on jotain hyvää tehneet mikä moottorilla kulkee??? Sähköt päin persettä
Ja sullahan oli heittää kommentti nykypäivän Brittitekniikasta kokemuksen syvällä rintaäänellä... heitä h..o voltti.
Lähinnä tulee mieleen Yamahan V-Max, jonka tyyppistä laitetta tällä on selkeästi haettu. 10 vuotta myöhässä mutta silti samat viat...