Onkohan ikävoinnin huippu jo saavutettu?

Alkaa tuntua hetkellisesti siltä. Eilen vielä oli myllerrystä ja nyt ei vaan jaksa enää. Välit on tuttavalliset, ei enempää. Pidetään se edes, jos ei muuta.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niin tehdään.

Äänestä

Mua ei KIINNOSTA sun mielialojen heilahtelut. Ei meidän tarvii tuntea lainkaan.

Äänestä
  • Jollain tapaa tarvii kyllä. En tiedä miksi tuntui hetken tuolta. Mitä pidempään olen hänestä erosta, nyt ikävä taas. Viikonloppu voi olla vaikea.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Alkaa tuntua hetkellisesti siltä. Eilen vielä oli myllerrystä ja nyt ei vaan jaksa enää. Välit on tuttavalliset, ei enempää. Pidetään se edes, jos ei muuta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu