Älä liikaa mieti

Sitä viestin laittamista. Jollet halua laittaa työpostiin, jonka tiedät eikä puhelinkaan ole muuttunut, tavoitat mut omasta kotipostistakin, se on mun etunimi ja sukunimi yhteenkirjoitettuna ja niiden perään 1. At merkin jälkeen gmailit
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mut ooks se ooks se ooks se ooks se holy shit
no ei varmaa joku 30--40 ukko siel :P

Äänestä

Miksi et voi itse vastata. Mulla ei ole enää puhelinnumeroa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Sitä viestin laittamista. Jollet halua laittaa työpostiin, jonka tiedät eikä puhelinkaan ole muuttunut, tavoitat mut omasta kotipostistakin, se on mun etunimi ja sukunimi yhteenkirjoitettuna ja niiden perään 1. At merkin jälkeen gmailit

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu