Juu, antaa olla vaan

Piti juu, mut ei sit.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Miksei? Just varta vasten riisuuduin.

Äänestä

Mä kyl vähän odotin sitä joululounasta! 🎅🏽 🤶🏽 🎄 🍗

Äänestä

savolainen palstalla?

Äänestä

Kävin jo kahdessa pikkujouluissa syömässä jouluruuan. Yhdessä söin kolme annosta ja toisessa kaksi. Oluella.

Huomenna voisi mennä kebabille.

Tänään varmaan ilman ruokaa. Jännä et jokatoinen päivä olen nykyisin ilman ruokaa.

Joulu on muutenki paskaa. EI JEESUS!!!

Tthhhrjjjj

Äänestä

Murhaajat sun muut saa vankilassa ostaa kantiinista joulukinkun mitä vuoleskella nam nam.

Äänestä

Meni vielä ohariksi. :(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Piti juu, mut ei sit.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu