Mitä ihmeen sensuuria?

Taitavat luonnonsuojelijat pelätä totuutta, kun minun kirjoitukseni on sensuroitu.

Ekofasimi etenee. Olisi aika havahtua kaikkien.
2286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

toiset ei tosiaankaa kestä totuutta.heti iskee sensuuri.totuus tekee kipeää suojelijoille.kyl muittenkin kirjotukset joutuu poistoihin.

Äänestä
  • vaan asiattomista viesteistä tai siitä että Violetti tyrkkää samaa tekstiä monelle palstalle..spammiksi sitä kutsutaan..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Violetti kirjoitti:

Taitavat luonnonsuojelijat pelätä totuutta, kun minun kirjoitukseni on sensuroitu.

Ekofasimi etenee. Olisi aika havahtua kaikkien.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu