Rauhaisaa ja väkivallatonta joulua väkivallasta tuomitulle väkivalta rikolliselle Marco de Witille.
Rauhaisaa ja väkivallatonta joulua!
Anonyymi
13132
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Toivottavasti Marco pystyy viettämään väkivallattoman joulun. On se ehdollinen tuomio väkivaltaisesta käytöksestä lähimpiä kohtaan. Helppoahan se ei ole varmasti kenelläkään väkivaltaan taipuvaisilla ihmisillä pitkät pyhät.
Talvi on neljän seinän sisään suljetuilla väkivaltaan taipuvaisilla ihmisillä vaikea. Voimia Marille. Ps. Kaikkea ei tarvi kestää.
Jos väkivalta kohdistuu lapsiin on se todella raukkamaista. MdW on ollut 2 kertaa oikeudessa syytettynä omaan lapseensa kohdistuvasta väkivallasta. Netissä on lukemattomia videoita joissa Mano pahoinpitelee niin 14 vuotiaita kuin 70 vuotiaitakin.
MdW eo ole väkivaltainen, vaan sen huumetuomitut "ystävät" on vierittäneet väkivaltatuomiot Manon syyksi.
Entä lukemattomat videot joissa MdW hyökkää viattomien kimppuun. Enkä puhu nyt poliisista, poliisit pärjäävät kyllä Manolle. Mutta lapset ja vanhukset eivät.
Tuotanuinnii me maltilliset nynnyt ei ennee joulua vietetä. Ne muslimit ei tykkee joulusta nii ei aleta niitä suututtammaan. Ihan tarpeeksi sitä kinkkua on jo syöty vuosi kauet niin ajatelkkaas uutena herkkuna kepapia. Halalina oikkeen hyvvää.
Pidättäytyvätkö maltilliset kinkunsyönnistä kunnon muslimin tapaan?? Possu taisi olla kielletyn lihan listoilla
Miksi väkivaltainen MdW hajoittaa ja hankaloittaa kansallismielisten toimintaa? Miksi Mano haluaa tuhota kansallismielisten puolueen? Harjoitti ensiksi Rajat kiinni. Sitten Suomi Ensin. Ja nyt Mano on iskenyt Ske puolueen hajoittamiseen. Mano de Myyrä on kansallismielisten vastustaja.
Mano onko kaikki hyvin?
missäs on todisteet että marco on tuomittu.ei taida löytyä.
Moi Mano. älähän yritä kierrellä vankeustuomioitasi.
Todisteita Manon lukemattomista tuomioista.
Kirjoita googleen.
Marco De Wit tuomio
Kirjoita Googlen kuvahakuun
Marco De Wit kirjapitorikos
Mano valmistautuu viettämään haittaisänmaallista joulua.