Magic Wand - mikä malli vallita

Anonyymi

Tuon ilmeisen valmistajan aidon sivun mukaan näyttäisi olevan van kaksi aitoa mallia, johdollinen Original sekä ladattava versio. Ensimmäisessä kaksi nopeutta ja ladattavassa neljä. Laitteen 'peruspäitähän' kait saatavilla varaosina.

Saakohan ladattavan akut tarvittaessa vaihdettua, ehkä pieniä juotoshommia travitsisi tehdä.

Oletettavasti tuo laite värinöiltään soveltuu eturauhasen ulkoiseen hierontaan välilihan päälatä, eräänlaisena Kegelein harjoitteen lisäversioina.

Jokin pienempi ns. matkamalli voisi olla myöskin kätevä, mutta sellaista aitoa ei ole.

- https://magicwandoriginal.com/frequently-asked-questions/

Sitten markkinoilla on paljon eri hintaisia ja hyvinkin edullisia feikki-versioista joiden laadusta on vaikea tietää. Aito on melkoisen hintava.

Ps. Olisi kiinnostava tietää millaista mekkalaa nuo laitteet pitävät, sillä mahdolliismman hiljainen laite olisi toivottavaa.

7

2743

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Minä olen käyttänyt sellaista värisevää kuulaa sidottuna kalun alapinnalle.Se ei näy juurikaan ulospäin ja sitä voi surautella ja pitkittää seisokkia vaikka julkisillakin paikoilla.Minullakun on leveäksi topattu perse housuliivien alla ja korseletti sen päällä kalu seisoo vatsaa vasten ylöspäin liivien alla.Triumph ideal kr korseletti on kokoa 110 d ja painavat tissit.Olen kirppareillakin ollut sovittamassa liivejä ja suristellut samalla.Aika huikea tunne on jutella liiveistä myyjän kanssa ja samalla on siinä aivan orgasmin reunalla.Muutaman kerran on orgasmikin tullut siinä liivit päällä seisoessa,samalla kysellyt josko tissiliivit näyttävät sopivilta.Ehkä siinä on puhe katkennut hetkeksi kun spermaa on suikinut liivien alle,en pysty puhumaan normaalisti kun tulee orgasmi. Joskus taas on onnistanut levarilla ja polvillaan kuula kalussa väristen on saanut kalua suuhun ja spermaa nieluun.Mahtava orgasmi siitä tulee!

      • Anonyymi

        Sulla nyt ei ole ihan kaikki inkkarit kanootissa ... yläkuulassa ei näemmä mikään värise tajuamatta edes mihin avaukseen on skeidaansa tunkemassa :/


      • Anonyymi kirjoitti:

        Sulla nyt ei ole ihan kaikki inkkarit kanootissa ... yläkuulassa ei näemmä mikään värise tajuamatta edes mihin avaukseen on skeidaansa tunkemassa :/

        No voi anteeksi,enhän voinut tietää että haluat tuota hierontalaitetta käyttää vain "kipeytyneiden" lihasten huoltoon.Siihen varmaan ihan hyvä.Jotenkin tuo ajatus lähti laukalle kun olitkin kirjoittanut osioon seksi ja seksivälineet.Joten pois seksi mielestä sitten,ja hyvää joulua nyt kuitenkin kuten hyviin tapoihin kuuluu toivotella


      • Anonyymi
        Liiveissäseisoo kirjoitti:

        No voi anteeksi,enhän voinut tietää että haluat tuota hierontalaitetta käyttää vain "kipeytyneiden" lihasten huoltoon.Siihen varmaan ihan hyvä.Jotenkin tuo ajatus lähti laukalle kun olitkin kirjoittanut osioon seksi ja seksivälineet.Joten pois seksi mielestä sitten,ja hyvää joulua nyt kuitenkin kuten hyviin tapoihin kuuluu toivotella

        Härskin julkisilla fetissi-kekkaloinneillasi e ole mitään tekemistä avauksen asian kanssa, vai onko luetun ja tekstiyhteyksien sisäistäminen liian haasteellista, yläkuulassa kolisee tyhjyys.

        Jouluista taasen viis, pelkkää tekopyhää massa-businesta.


    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Melkein sata rilaista mallia joista ja joiden laadusta, sekä db-tasosta paha saada selkoa pelkkien tuote-esittelyiden perusteella ... eli melko pitkälle arpomista tuon suhteen.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Melkein sata rilaista mallia joista ja joiden laadusta, sekä db-tasosta paha saada selkoa pelkkien tuote-esittelyiden perusteella ... eli melko pitkälle arpomista tuon suhteen.

        Mitäs muuta pitäisi olla kuin tuote-esittely ja kuvat?
        Et kai sinä verkkokaupan romuja muutenkaan pääse hypistelee ennen kuin kotona?


    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      195
      6818
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      159
      2006
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1668
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1370
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      55
      1218
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      49
      1083
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      99
      1045
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      6
      967
    9. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      251
      934
    10. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      909
    Aihe