Mikellä on monen ihmisen mielikuvitus....toimii ihan yhtä hyvin kuin manga sarjakuva johon homma perustuu.Räjähtää päin silmiä.
ichi the killer.....jyrää esteiden yli kuin pahaa kamaa vetänyt yakuza......isku vasten kasvoja ...
3
473
Vastaukset
- Wuff
Vaikka pidänkin trillereistä ja aika monista kauhuleffoistakin, niin tämä oli kyllä niin sairasta paskaa, että huh! En oikein keksi, mitä tarpeita tällainen elokuva on tehty tyydyttämään. Ei naurata (jos naurattaa, niin huh huh!), ei viihdytä.
Kyseisen "elokuvan" käsikirjoittajan ja ohjaajankin kannattaisi mennä psykiatrille. Ja EI, en ole tiukkapipo, mutta jossain menee raja mullakin! - Sammakko.
Hyvä elokuva, mutta hirveät erikoistehosteet.
- psychoman99
wuff ei tajua mitään elokuvista :) ei tuo ole edes sairas...et varmaan ikään olen nähny mitään sairasta wuff? huippu leffa :) en kerkee nyt arvostella elokuvan huippuitta ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 646227
- 635629
Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?
Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise1284565- 573899
- 143815
- 323229
- 683009
- 592856
- 702609
- 471960