Kuinka paljon J petyt jos et saa

Hyvän joulun toivotusta puhelimeen?
20<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

mut laita faces mielummi ku se on mu iskä puhelin
nii ois tosi noloo mut et sie vaa mie miusovika

Äänestä

Käyn maanantaina ostaa sähköhammasharjan!

Tthhrrjjjj

Äänestä
  • Joo niin pitäs itsekkin ostaa. Hyvää joulun odotusta.

    Äänestä

Mulla tulee joka joulu monta joulutervehdystä luuriin, kaikki kyllä lämmittävät mieltä. Toisaalta joulu on niin kiireistä aikaa, että ymmärrän hyvin jonkun laittamatta jättämisenkin. En ottaisi asiasta minkäänlaisia paineita.

Äänestä

Pidätän hengitystä ja muutun punaiseksi!

Äänestä
  • T❤️J

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    T❤️J

    J ❤ T

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    J ❤ T

    J mies vauhdissa?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    J ❤ T

    On sulla asiat huonosti kyllä kun kirjoitat itse itsellesi. Voi jestas!

    J

    Äänestä

Ei minulle niitä juurikaan tule joten vaikea pettyä kun ei sellaista odotakaan.

Äänestä

Tämä olisi melkoinen takaisku, mutta näinhän ei käy vai kuinka.

Äänestä

Et uskalla laittaa.

Äänestä
  • Täällä sä akkoja yllytät! Mitä elämän haaskausta! 😂🤣

    Äänestä

Varmaan kuka tahansa pettyisi jos ei jouluna muisteta.

Äänestä

Mihin tässä vielä voisi pettyä? Aika sama se.

Äänestä

Ihan vahingossa läks jouluviesti sullepäin. . .

Äänestä

Mitä ihmeelllistä on hyvän joulun toivotuksissa? Eikös niitä ole kiva saada, kertoo, että niiden lähettäjille sulla on joku merkitys (voi tosin olla kaupallinenkin). En mä ainakaan hyvän joulun toivotuksia mitenkään ihmeellisinä pidä, enkä kyllä sellaisen lähettäjääkään automaattisesti pidä ihastuneena. Kiitos kaikille lähettäjille niin mä sanoisin.

Äänestä

Petyn niin kovin, että en tuosta enään toivu

Äänestä

En pety, koska en osaa odottaa viestiä häneltä puhelimeen.

Äänestä

En oleta saavani kaipaamaltani mitään jouluviestiä niin en myöskään pety. Se olisi mahtavaa saada sellainen viesti, mutta en taida hänen mielessään paljoa pyöriä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Hyvän joulun toivotusta puhelimeen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu