Hyvää Joulua kaikille OneCoin koulutetuille "tositontuillle." Me Yläkerroksen Oneväki muistamme teitä Onetontut lämmöllä tääl Qatarin paahteessa .
Lohkoketjun katkeaminen on viivästyttänyt pörssiin menoa sekä Onemaster julkistamista mutta sillä välin voitte nauttia Dealshakerin jouluista tuotteista.
Kut juul teille kaikille
Tohtoori ja Parru-Setä
Hyvää joulua Onetontuille
5
51
Vastaukset
Blockchange on todellakin katkennut, vetolujuus ei ollut riittävä. Rautaa on tilattu ja ketjua taotaan parhaillaan kuntoon. Mutta koulutetut LOUHIAT varmasti ymmärtävät että näin vaikea työ kestää kauan.
Pörssi ja uusi KESKUSPANKKI on mukana arviolta vuonna 2025. Joten odotellaan YHTIÖN tiedotteita!- Anonyymi
Karafaani kulkee ja koirat haukkuu. We are one! Hyvää joulua kaikille ja louhitaan taas 🎄🎄🙏
Reima Anonyymi kirjoitti:
Karafaani kulkee ja koirat haukkuu. We are one! Hyvää joulua kaikille ja louhitaan taas 🎄🎄🙏
ReimaHyvää joulua Reimalle kanssa! Saatko viestiä myös MAAJOHTAJAlle ja koinisteille, että tampiosetä toivottaa kaikesta sydämestään hyvää joulua !!!!!!
- Anonyymi
"Odotellaan rauhassa yhtiön tiedotetta"
Huom!
"Rauhassa"
MUAHAHAHAAAA!
BRUAHAHAAAHAA!
Nuo ihmisparat ovat odotelleet "rauhassa" nyt viisi vuotta, että ymmärtäisivät tulleensa raskaasti HUIJATUKSI!
MUAHAHAHAAAA!
BRUAHAHAAA! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
"Odotellaan rauhassa yhtiön tiedotetta"
Huom!
"Rauhassa"
MUAHAHAHAAAA!
BRUAHAHAAAHAA!
Nuo ihmisparat ovat odotelleet "rauhassa" nyt viisi vuotta, että ymmärtäisivät tulleensa raskaasti HUIJATUKSI!
MUAHAHAHAAAA!
BRUAHAHAAA!Eivät " maalliset" tuomarit voi nimittää OneCoijausta huijaukseksi. .
Viimeisellä rannalla, Pyhä Pietari katsoo ketkä (huijarit) joutuvat Tri Rojun kanssa Veskaan, kiirastuleen. OneAneetkaan eivät silloin estä kärventymästä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1067492
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1045274Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1163526Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p253471Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352544Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191866Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3531515Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961511Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311356Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?571330