Sitten kun muutan

alatko minun facekaveriksi🙂
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Minne ajattelit muuttaa? Dubaihin?

Äänestä

no pyydä

Äänestä
  • Pöh. Mene miehesi luo ap.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Pöh. Mene miehesi luo ap.

    en oo ap

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    en oo ap

    Ja ap:lla ei ole miestä

    Äänestä

Muutatko kauas pois?:)

Äänestä
  • Kaipaukseni kohde tietää kyllä minne muutan

    Äänestä

N vai m?

Äänestä

Muutat minne? Voin olla facebook kaveri ilman muuttoakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

alatko minun facekaveriksi🙂

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu