Salora MP-720 myytiinkö näitä

Tässä videossa on Salora MP-720 boomboxi laite, onko näitä myyty Suomessa?

Salora MP-720

https://www.youtube.com/watch?v=ZYn7dOT1KTY
3352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minulla sama laite Salora SP 720

Äänestä

Kyllä laitetta varmaan myytiin meillä 80-luvun puolimaissa.

Äänestä
  • En kyllä muista että tuollaista missä on cd-asema sisäänrakennettuna olisi paljonkaan myyty siihen aikaan
    Näyttää kovasti Hitachi TRK-designilta johon lätkäisty Saloran merkit päälle

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tässä videossa on Salora MP-720 boomboxi laite, onko näitä myyty Suomessa?

Salora MP-720

https://www.youtube.com/watch?v=ZYn7dOT1KTY

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu