Miksi täällä puhistaan Riikasta . Eihän hän ole enää SKE:n puheenjohtaja. Hänet on laitatettu kokonaan sivuun puoluetoiminnasta. Puhukaa Marcosta. Hän puoluetta nykyään luotsaa.
Riikka vain striimaa ja väittää siellä olevansa edelleen SKE:n puheenjohtaja.
Riikka ei ole enää puheenjohtaja
6
61
Vastaukset 6
- Anonyymi
Mano Manottaja, jatkaa valheiden teillä.
Täytyykö tätä edes todistaa? - Anonyymi
Riikka Salmi Jyväskylästä valittiin Suomen Kansa Ensin -puolueen puheenjohtajaksi huhtikuussa 2019.
Puheenjohtajuus jouduttiin ratkaisemaan oikeudessa, kun edellinen puheenjohtaja Marco de Wit ei hyväksynyt huhtikuussa tehtyjä valintoja. Lokakuussa puheenjohtajakiista sai päätöksen ja Riikka Salmen valinta sai oikeudellisen sineetin.
Senpituinen se. Apina syö panaania.
- Anonyymi
Mahtaako Riikka kutsua nuo?. Mano kutsuu puoluekokoukseen?.
Puoluedemokratia takaisin. SKE:n ylimääräinen jäsenkokous 28.12.2019
- Anonyymi
Joitakin tube-videoita tutkimusmielessä tsekkasin. Vitillä taisi jäädä kattila liedelle ja liemet paloivat pohjaan. Alkoi näyttää katurettelöitsijältä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.134742Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois197700Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!26638Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su45627Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars99624- 61619
- 42554
Mistäkö haaveilen
Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä29531Kuinka hyvin kestäisit?
Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?102520Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä59515