Mut ainoastaan kännissä. En jaksa pelimiestä joka pyörittää samaan aikaan jotain perässä laahaavaa kanalaumaa. Nautit mies tunteesta että olet saavuttamaton ja tiedät sen. Haluat olla haluttu ja juosta karkuun kaikkia naisia. Olis kiva tietää syyt,koska syy minkä kerroit oli invalid. En jaksa yrittää sulatella sua enää. Mielenkiinto menee. Enkä tyrkytä ees itseäni.. Vai hei etkö tykkää naisista? Ootko imagosinkku vaan? Ihastut jatkuvasti mutta oot aika kylmä.. Panomies??? Äh. Antaa olla. Pelleile keskenäs.
Oot tosi kiva ja vaikutat tykkäävän
6
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Joooh jos se on se sinkkupalstan nimimerkki: viinamies?
- Anonyymi
Älähä? Onks sellanenki 🤣🤣🤣 Se ois jo liikaa......
- Anonyymi
En pyöritä kuule ketään, en ole mikään panomies tjms. Olen ollut yksin jo 8 vuotta ja yleisesti olen saanut ihmisiltä vain paskaa niskaani, eli siksi olen yksin. En esitä mitään saavuttamatonta, musta vaan on tullut kyyninen paska kiitos ihmisten.
- Anonyymi
Ootas lasken.. En usko että oot noin 25? :)
En olis niin kärkäs jos oisin saanu asioille kunnon selityksen :( Tunteeni eivät kuole hakkaamallakaan musta. Ei edes verenvuodatuksella. - Anonyymi
Yritän siis vaan ettiä selityksiä kun en sellaisia saa häneltä. Hänelläkin jotain tunteita oli ainakin.. Ehkä edelleen... Vituttaa kieriä tuskissaan. Kai tässä alkosta vois hakee viiniä. :( ja musat täysille.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ootas lasken.. En usko että oot noin 25? :)
En olis niin kärkäs jos oisin saanu asioille kunnon selityksen :( Tunteeni eivät kuole hakkaamallakaan musta. Ei edes verenvuodatuksella.Siis tässä on kyseessä 20-25 -vuotiaitako?
Itse olin parikymppisenä juuri kuten kirjoitat tässä ketjussa, naisten huomiota alkoi ilmetä aivan liikaa ja mä halusin pitää niiden kanssa vain hauskaa ilman mitään tunteita avointa koohotusta, ja jos daami alkoi kysellä mitään sitoutumiseen liittyvää niin lähdin sen naisen elämästä kokonaan.
Taakseni tuli jätettyä paljon tuollaisia "En olis niin kärkäs jos oisin saanu asioille kunnon selityksen :( Tunteeni eivät kuole hakkaamallakaan musta. Ei edes verenvuodatuksella."
Mä vaan jatkoin matkaa ja totean että olin melkoinen nilkki ja täysi rotta, mitä tulee siihen kuinka "käsittelin" daameja. Pahoittelen tässä vaikkei se heitä tavoita, anteeksi.
Siitä ei ole kuin noin vuosikymmen ja huomiota riittää aina vaan. Nyt olen täysin yhden naisen pauloissa ja olen yhden naisen mies.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse764568Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1093803Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1523546Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.442004Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575711928Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.891239- 1281078
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1381014- 57943
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä27862