5 viikkoon alkaa oleen aika ikävä.
En ole nähnyt sua.
Anonyymi
26<50
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Missä näit silloin 5 viikkoa sitten?
Missäs sä näit? Sivusta:)
Mulle tuli nälkä
sivusta
Syö rauhassa, meen sitten suihkuun :)
Harhoissani näin... oikeasti puoli vuotta sitten.
Minä en ole nähnyt kaivattuani yli viiteen kuukauteen joten siihen verrattuna tuo viisi viikkoa on aika lyhyt aika... ihan näin sivusta vaan kommentti.
Toivottavasti ei nähdä jatkossakaan.
Mähän siis olen sokea jo.
Hienosti sujuu kirjoittaminen suomi 24 palstalle.
Onhan näitä apuohjelmia. Tervetuloa tutustumaan tietotekniikan ihmeisiin.
Niinpä joo. Tuon verran siitä taitaa olla.
Sama ongelma. Toivottavasti nähdään taas pian ja paljon useammin. :)
Me nähtiin 20.12, ja kumpikin säikähti ;D
Olet tosi yesss..
samoin, liiankin.. :);)
Mä en haluu nähdä sua koska mulla on jo toinen ja parempi.
mene sitten pois sotkemasta tätä ketjua - sivusta
Hyvä juttu bravoo;)
Niin on!!! Tänään juuri mietin, että mitäköhän keksisi, että törmättäisiin! Halkean ikävästä! Viisi viikkoa on jo tuskallista ja pyörit mielessä koko ajan.
Tais olla keskiviikko kun ollaan Viim.nähty.
No nyt en kyllä ihan varmaksi osaa päivää sanoa. Missä nähtiin, muistatko paikan?
Vakavoidun hetkeksi tähän. Kohta tulee 5 viikkoa, kun näin erästä. Lämpimänoloista. Ihastuin. En tiedä miten kauan ihastuminen kestää, mutta toivottavasti ei vuosia näkemättä - kuukausiako?? kai tämä joskus helpottaa?
Mitä tapahtui sellaista, joka sai sinut ihastumaan häneen?
En sitä osaa sanoiksi pukea. En oikein tajua itsekään mitä tapahtui. Hän tuntui hyvin lämpimältä siinä. Jonkinlainen "humahdus" meni lävitseni, tajusin sen vasta jälkikäteen, kun hän jo oli mennyt. Kaikki tuli itselleni ihan puun takaa. Oon itsekin miettinyt, että mitä tapahtui ja miksi... Mutta mielessä on ollut siitä lähtien aika tauotta. Ehkä seurasin häntä hetken liian pitkään silmilläni ja silloin tapahtui jotain.. en tiedä.
Katsoitteko vain, vai kosketitteko? Joskushan kosketuksin voi jakaa energioita. Vaikka katsekin kyllä voi olla aika kokonaisvaltainen kokemus!
Mä en tiiä kuinka kauan sitten olen hänet nähnyt. Liian monia viikkoja jo, kun en tiedä.