Ko mlulla tuli TAAS aivan järkky ikävä Mörriä :(,,, Kertokoon tämä siitä ikävästä, niin tiedät että se on totta,,,
https://www.youtube.com/watch?v=W81VHqb0HLw
se YksK-Nainen,,,
https://www.youtube.com/watch?v=W81VHqb0HLw
se YksK-Nainen,,,
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Still loving you too 🌻 aamutoimiin... See you
https://youtu.be/BP37qz6sIK0
T: Yks k nainen, mut en vaimo
https://youtu.be/-vLj93LsLoY
T: yks k nainen mutten vaimos
Esitä useammin tyhmempää kuin olet, jotta minäkin pysyn kärryillä. En ennen osannut sitä arvostaa. Aivan oikeasti, sen suhteen olin ylimielinen, nyt sitä välillä kaipaan. https://www.youtube.com/watch?v=J-8l-mDbo6M
Tosissako puhut ikuisuus trollille jolla ikuisuus ongelmana pettävä ukko ja kakkonen joka ikuisuus inisee siitä ikuisuus ongelmasta eikä saa 20 vuotee n erottua vaikka ikuisuus pettäjä ikuisuus pettää joka päivä ikuisesti?
Tonilla on taas ollut kannabis ja viina yö ja trollattu on kun vaimonsa janette nukkuu.
Tai mistä sitä tietää! Ehkä Toni tosiaan on haluamassa panon joltain K-naiselta ja yrittää saada huomioo siltä kännisellä viestillään
Niinhän se usein menee että päihteet vie harkintakyvyn ja ikävä tuleen jotain mitä ei kotona ole. Ehkäpä Tonin päihteiseen päähän muistui mieleen Janeten sijaan K-nainen ja viimeisillä kordinaatiokykynsä rippeillä silmät harittaen teki aloituksen jos ajatuksen kohde vastaisi kaihoavaan varatun miehen soidinhuutoon
MÖRRI MÖYKKY, kuuleppa
Mikä se pointti on että joka kerta jotkut vatipäät sekottaa jonkun palstahäirikkö Tonin näihin aloituksiini? No, ne on ilmeisesti samalla linjalla tuon Tonin kanssa kännissä tai joissakin muissa mömmöissä tuhertavia palstahäiriköitä.
Kokeilkaapa joskus edes olla selvin päin, ja kokeilla ilman kommenttia kun ei asiassa ole mitään muuta kuin häiriköiden ääliömäiset nakkelut!
Eipä Toni kuulu tähän asiaan millään tavalla! Miten joillakin voi olla horisontti noin sekaisin?
Eipä näytä taas mielikuvituksella olevan mitään rajaa. Toisaalta hauskoja olette!
Komediastahan nämä sivut menee!
K naiselle hyvää huomenta. I miss you.
MÖRRI MÖYKKY, kuuleppa
Kuin myös,,, I miss you
Muistatko tämän biisin,,, JOKA KERTOO SINUSTA, JUURI SELLAISENA KUIN OLET, JA TULET AINA JA IKUISESTI OLEMAAN,,,
https://www.youtube.com/watch?v=SsL7JD10HmM
Ihqudaa Mirja kirjoittas Mikalle Katrina!
Vuhuu!
Kaikki alkoholisteja
Pullo maailman missit
Wau... Hyvä huomen ja biisikin... 🌻
"Kaduilla tuulee..." 🌀🌪️
Juuh, onhan se. Kato kun eukko perkele luulee et kun tänne joku soittaa suomi-iskelmää niin se oon sitten minä kaipaamassa jotain 50 v eukkoa.
Mirja kun ottaa viinaa niin vainot alkaa. On varma et petän.
-JuhaR1968-
Aloituksesta huokuu kyllä kaipaus.
Mies olet.
Muistan. Asuuko hän pohjanmaalla
Eiks siellä asua paljon populaa? Yks mies sinne tai tänne...
Kuuluuko Toni taas näihin kuvioihin sekavine kavereineen?