Pienen hetken ajan ja pian on jo pakki päällä ;) :D
Aina välillä kiihdytät
Anonyymi
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Sitä se epävarmuus teettää..
Aloittaja ei ole vielä tajunnut taloudellisen ajon syvintä merkitystä. Ensinnäkin kiihdyttäminen on mahdollista vain rajatun hetken ajan, kunnes haluttu matkavauhti on saavutettu. Toisakseen onkohan aloittaja erehtynyt autosta, nykyisin kun autot ovat kovin samannäköisiä?
Tuohan on vanha tekniikka, kun meinaa juuttua johonkin kiinni. Sitä kutsutaan heijaamiseksi.
Ei oo pakki päällä, jos sitä yhtä kysymystä meinaat... Pitää järjestää isot yökylään, onnistuu kyllä vaivatta, mutta silti siitä on kolmannelle henkilölle vaivaa (jonka mielellään kyllä tekee).
Okei, leikkimieli ja yllytyshullu iskee päälle. Seuraavaksi varmaan lupaan hypätä laskuvarjohyppyn tai pääedellä 5m hyppytornista.
Jos täällä pystyt sanomaan sellaista mistä voin tunnistaa ja on varmuus, ettei se ole joku muu joka vaan trollaa (kerro vaikka sen viimeisen viestiketjun aika mitä joulukuussa kävimme tai joku muu yksityiskohta sieltä. Kaksi viestiä multa ja yksi sulta, eiks se niin mennyt?). Jos saat mut vakuutettua luotettavasti, sokkotreffit on sovittu. 😊 Luova ongelman ratkaisu pitäs olla sunkin alaa, joten ei pitäs olla liian vaikeaa. Haluun olla varma, etten löydä itseäni sokkotreffeiltä jonkun ihan muun kanssa. 😂
En tajunnut..no ei tainnut mulle ollakaan.
Kokeilin spontaanisti ja jäin odottamaan kehittyykö keskustelu. Niin ei käynyt ja se toi kysymysmerkkejä. Mistä täällä voi tietää. Oletuksia vaan kaikki ja jotkut kirjottaa vielä monille. Naisilla varmaa helpompaa varsinki niillä joilla on jonoo.
Alkaa vauhdissa huimaamaan päätä. Jarrutan ja pakitan välillä, etten etene liian nopeasti metsän puolelle :D
En mä mitää pakittele, mutta kun vastakaikua ei tule niin mitä sitä kiihdytystä jatkamaan.