joukoillaan ja vielä terroristi valtion Yhdysvaltain mieliksi !?
Monessako Suomi sosialistinen arrmeija maassa häärää ja itsenäisyyttä vaarantaa joukoillaan ja kenen huijarimaiden hyväksi !?
Onko Eduskunta antanut oikeuden Suomenkin miehittää Irakia ja Afganistania
Anonyymi
1
103
Vastaukset
- Anonyymi
No Suomen mätähallinto virkahenkilöineen on ainakin sallinut sekä Irakista, että Afganistanista ja Iranista, Syyriasta jne tulleiden maahantunkeutujien ottaa haltuun Suomea.
Kun ja jos nyt tuolta Irakista joutuvat sotimisoppeja jakamassa olleet palailemaan kyseisen valtion mahtikäskyllä, miten olisi palauttaa täältä irakilaisia pois oleskelemasta?
Ottakoot vaan väkensä takaisin ja mieluummin niin, että maksavat niiden täällä oleskelut.
On tämä täysin hullussa tilassa koko maailma ja suurelta osin tulessa ja tuhoutumisvaiheessa :/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2052394
Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä
Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo401582Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa
On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall1351232Lavrov suivaantui Stubbille perustellusti.
Lavrov perusteli suivaantumistaan tosiasioilla Suomen tarinasta sotiemme jälkeen, tutkija Tynkkynen ja pankkihenkilö Sol2881028Se ei ihan oikeasti vaatisi kuin yhden
Tekstiviestin... Jos rakastat minua vielä toivoisin että laittaisit minulle viestiä. Rakastatko? Oletko oikeasti niin pe56982Sukupuolia on vain kaksi- kohukassista tuli kova tuomio perheenisälle oikeudessa.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4d4db0d9-4dda-4ba6-a699-25d725683ad6 Miten näin normaalista kassissa olevasta tekstis302963Kääminsä polttanut taksi suomussalmella
Vieläkö sillä hermonsa menettäneellä hulluja ylinopeuksia ajavalla asiakkaansa haukkuvalla( jos ajat paska kyydin hänen20912- 55906
Jorma Uotinen avaa sanaisen arkkunsa TTK-miesparista ja koko uudistuksesta: "Sehän on..."
Tanssii Tähtien Kanssa -parketilla nähdään ensimmäistä kertaa Suomessa tanssiparina miespari kauden alusta asti. Mikko S19774Aina ku nään sun kuvan
Tekis mieli kirjoittaa viesti: Moi kulta, on ikävä❣️🤗 ihan noin vain, lyhyt ja ytimekäs 😁🤭58763