Anne, mikä päivä tulet syliin.....
<3
Nukuin huonosti, koska en mennyt kännissä nukkumaan...
:)
Nyt vedän lakkoa....
<3
Nukuin huonosti, koska en mennyt kännissä nukkumaan...
:)
Nyt vedän lakkoa....
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Risto.... <3
Olen kaivannut sinua.....
Mitäs lisiä Anne saa? Panolisiä?
Kuka Anneli.....?
<3
Risto...<3 vedin käteen juuri ajatellen sinua...<3 Kunpa harrastaisimme sitä saunassa...<3 Nyt menen lidliin..<3
Nää on hienoja ketjuja. Omaiset kiittää. Kiitos psta.
Kukaan ei edelleenkään tiedä kuka on Anne, eikä Anne varmasti tunnista itseään. Siinä mielessä nämä tämmöiset aloitukset kuulostaa vähän höperöiltä. Tuuleen kuiskimista, tai lähinnä peiton alla tukahdutettuja muminoita.
Jos todella toivot yhteyttä Annesi kanssa, toivotan uskallusta ottaa yhteyttä häneen irl.
Mutta jos nämä ovat vain itsellesi suunnattua omien tunteiden purkamista (etkä halua oikeaa yhteyttä Anneen), kuten täällä useimmat aloitukset ovat, sitten olet oikeassa paikassa.
Tää on jotain trollikyylän salakieltä. "Risto":lla tarkoitetaan jotain toista henkilöä jonka nimi ei ole risto vaan joku jota kiusataan palstan avulla. Ehkä jotain henkilöä vainotaan ja esim Anne voi olla oikea henkilö ns avainsana jolla saadaan ahdistettua jotain ihmistä. Onhan tämä jatkunut jo vuodesta 2014... Tuo henkilö ei ole terve ja sitä paitsi "risto" voi olla parin ihmisen luoma trolli. Tiedän ihmisiä jotka ovat tehneet yhteisiä tilejä trollausmielessä.
Saatat olla oikeassa, onhan Riston aloitukset olleetkin monesti kovin ilkeitä.
No eihän niissä ole mitään järkeä, ne on selvästi piilov*ttuilevan ihmisen kirjoituksia. Saman asian jankutus vuosien ajan kertoo jo sen että henkilö on pakkomielteinen ja piiloagressiivinen. Hänen täytyy vihata jotain henkilöä todella paljon että jaksaa tuota leikkiä. Hän on jo hävinnyt pelinsä koska hän ei saa enää tietoja uhristaan niin ei ole mitään uutta mitä kirjoittaa. Hän on luuseri.
Risto sinun täytyy ymmärtää että en tule koskaan syliisi. Sinä olit jo hyvällä alulla pääsemässä pois palstalta jatka sitä rataa.
Et tarvi mitään Annea olet jykevästi jalat maassa oleva. Sinulla on hyvä elämä nauti siitä.
Anne on yleinen nimi, tiedän palstoilla olleen yhden jonka kanssa takavuosina kävivät lähestymis oikeuden käyntejä tai jotain. Oon pohtinut vihjaillaanko tässä samasta ihmisestä. Tuskin ristokaan on alkuperäinen, ehkä joku alkoi feikkaamaan alkuperäisiä.
No ihan sama mun on tämän enempää pohtia, kun en totuutta tiedä, eikä tarviikkaan ventovieraista ihmisistä ja heidän tarkoitusperistä. Saattapi tuo olla tai saattaapi olla ettei oukkaan.
Itseasiassa ihmettelen kiintymystänne ristoon. Mä en kaipaa yhtäkään.