Tuossa YLE.n uutisista lainaus. "Susanna, 54, vapautui seksuaalisesti 25-vuotiaan miehen kanssa: Tabuja rikkovat seksisuhteet voivat vahvistaa itsetuntoa"
Vanhemmat naiset ja nuoret miehet.
13
241
Vastaukset
- Anonyymi
Noita on ollut kautta aikojen, mutta niistä ei ole puhuttu.
- Anonyymi
Vahvistaa itsetuntoa, no niin, puolin ja toisin. Voi tuollainen suhde olla pojanklopillekin itsetuntoa kohottavaa.
- Anonyymi
On tää maailma mennyt mallinlensa. Poikaset käy polkemassa vanhoja rusinoita. Olis kait noita samanikäisiäkin tarjolla ?
- Anonyymi
Kysyntä ja tarjonta kohtaavat. Milfit on kovaa valuuttaa poikien keskuudessa. Ainahan sitä nuorta saa, mutta kunnon vanhaa harvoin.
- Anonyymi
Ei toi 50-60 v. mikään paha ole. Ihan käyttökelpoista tavaraa. Keräähän ihmiset vamhoja huonekaluja ja autojakin, jos on koordinaatit kunnossa, niin kyllä tuon ikäiseen koulupoika vielä tarpeensa tekee. Ja mummolle tullee tarpeeseen.
- Anonyymi
Joo... meinaat siis sellaista retro meininkiä ?
- Anonyymi
Jokainen tavallaan, itse en näe miten keskenkasvuinen voisi mun itsetuntoa vahvistaa. Pelkkä intohan ei riitä, vapaudun mieluummin osaavan aikuisen miehen seurassa, ja niin teenkin.
Luulenpa, että mielenkiintoa on enemmän nuorten miesten kuin aikuisten naisten puolella.
Viisikymppinen, näkökulmasta riippuen nainen parhaassa iässä tai "vanha rusina". - Anonyymi
Käyn tuollaisen 45 parin luona vaimon viihdykkenä ja olen 19 v. kaveri. Mulla on ollut useita suhteita ikäisteni tyttöjen kanssa, mutta se on aina sellaista säätämistä, ennenkuin pääsee itse asiaan. Tuon parin naisen kanssa seksi on itsestään selvää. Kumpikaan ei edes kuvittele suhteelta mitään muuta. Harrastetaan seksiä estottomasti ja se on siinä. Oman mausteensa tuo myös rouvan mies, joka hyväksyy asian ja ilmeisesti myös nauttii tuosta tilanteesta, vaikka ei siihen millään tavalla osallistukkaan.
- Anonyymi
Jos haluaa seurustella, niin sitten noiden ikäisteni ja nuorempien kanssa, mutta jos pelkkää seksiä, niin sitten tuollainen puuma.
Olis se kiihottavaa kun pääsis edes katsomaan livenä. Saatika touhuamaan naisen samassa yhteydessä tai nuoren miehen jälkeen
- Anonyymi
Entäs toisinpäin? Itse koht 43 ja naisystävä 20
- Anonyymi
Olen 37 ja olen oina pitänyt vanhemmista yli 50v naisista
Yli 50v naiset parhaita seksissä. Harmi kun saa harvoin
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle253170Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122319Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.742193Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1051951Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761633Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥451479Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta161365Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001285- 1141130
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151116