Ruveta ruokkimaan, kuin karhuja. Toisi turismin myötä paikkakunnalle rahaa ja työpaikkoja.
Susia pitäisi
5
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Samaa mieltä ruokkimisesta ja sitten pitäisi rakentaa sellaisia bunkkereita rinteisiin joissa on yksi lasiseinä alamäen puolella jotta etelän turisti voi susia kiikaroida eikä niitä sitten pelota, turisteja nimittäin. Ja se tielle hyppelevä virkaintoinen poliisin rimpula pitäisi viedä hourulaan ihmisä säikyttelemästä? Turistilta voi mennä paska housuun jos yhtäkkiä loikkaa autonsa takaa keskelle tietä kuin sapliini.
- Anonyymi
Minä syön silloin tällöin susia, ei ole kaksista, mutta trendiruokaa kuitenkin. On hyvin suosittua ja luulisi olevan syötävän hyvää. Sittarista saa valmista, jos ei viitsi itse ruveta väsäämään. Pakkohan sitä on pysyä kehityksen aallon harjalla vaikka väkisten.
- Anonyymi
Mieskokki on ammattikokki vasta kun hänellä on inhottavan näköisiä tatuointeja ympäri vartalon kaulasta alaspäin.
En erityisemmin pidä tatuoinneista, varsinkin jos niitä pitää ottaa älyttömästi joka paikkaan. Yksi ehkä menettelee ja riittää, mutta ei sen enempää.
- Anonyymi
JokaAlanAsiantuntija kirjoitti:
En erityisemmin pidä tatuoinneista, varsinkin jos niitä pitää ottaa älyttömästi joka paikkaan. Yksi ehkä menettelee ja riittää, mutta ei sen enempää.
Kannattaahan naputtaa syöpää aiheuttavia kemikaaleja nahkan alle, se on trendikästä! Jotkut ovat todella pahan näköisiä kun on naamasta alkaen tatuoitu koko kroppa, että mitähän hyvän näköistä siinä on?
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad821310- 44938
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että362767- 132720
- 53683
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116656- 51648
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38615- 76602
- 56594