Irakilaiset ne on tulossa Suomeen

Ei Iranilaiset. Nyt kannattaa Suomenkin harkita kumpaa enemmän kannattaa.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Persut hierovat jo innoissaan käsiä yhteen. Nyt lähtee kannatusnousu lapasesta :DDDDD

Äänestä

Aika naan Tanskassa Christianian huumematukeskuksen lähellä helvetin hyville enkeleille vuokrattiin tila

Katu hiljeni rauhalliseksi yksikään läpyskä ei uskaltanut tulla molottaen myymään kanna bislevyjä, rauha palasi

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ei Iranilaiset. Nyt kannattaa Suomenkin harkita kumpaa enemmän kannattaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu