Kun silmäsi suljet ja
nukahdat.
Minä viereesi tulen, sua
silitän.
nukahdat.
Minä viereesi tulen, sua
silitän.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Minä tulen ja siitän sinut senkin nauta
Minä tulen, sinä tulet
ja homma jatkuu erittäin kauan
Orgasmisi kestää viikon vieläkö naurat?
Nyt vaan itkettää. Ihan sama kuka oletkin, vie tämä musta mieli pois, vie tämä pelko pois, vie tämä häpeä pois...
Mikään ei muuta enää mitään. Olen pulassa itseni kanssa.
Mikä on?
Paha olo, hirveän paha olo. Olen niin yksin ja mulla on eristäytynyt persoonallisuushäiriö. Se kai selittää paljon. Ei ole yhtään ystävää. Pelkään tulevaisuuttani, pelkään lasteni tulevaisuutta. Olen pohjasakkaa.
Pahinta kaikessa on se, kun vihdoin ymmärrän etten voi enää muuttua, vaikka olen elätellyt sitä toivetta pitkään. Persoona ei jousta kuten normaalilla ihmisellä. Vaikka muutan tapoja, elän terveellisesti ja siivosti, teen mitä voin, niin siltikään en koskaan ikinä tule normaaliksi.
Niin ja eristäytyvä lisäksi olen vielä estynyt..
Olet ainutlaatuinen ihminen juuri sellaisena kuin olet.
Yritä hyväksyä itsesi, siitä alkaa parempi olosi.
Uskon ja toivon, että kaikki alkaa mennä hyvään suuntaan.
En tiedä mitä sanoa. Kiitos.
Kunpa löytäisit ihmisen, joka ymmärtäisi ja kannustaisi sinua. Ehkä joku jo tuntemasi henkilö on sellainen?
Ehkä, mutta en halua riippakiveksi alkaa. Ei sellaista voi odottaa, että joku aidosti jaksaisi ymmärtää ja kannustaa. Kaikilla on omat juttunsa. Ammattiapua saan harvakseltaan, yritän nojautua siihen.
Oliko se sulle ?