Miehen halut

Anonyymi

Mieheni jäi kiinni että käy täällä lukemassa erilaisia juttuja ja ilmeisesti paljonkin. Hän myös katsoo pornoa ja runkkailee aika paljon. Jäänyt myös kiinni toisten naisten kanssa viestittelystä. Fyysisesti ei tietääkseni ole pettänyt... ainakaan vielä. Tuo toisten naisten kanssa on jo jonkinlaista pettämistä.
Seksiä meillä on aika vähän.
Osaatteko miehet sanoa pitääkö olla huolissaan? Selvästi miehellä seksihaluja on mutta ei vain halua minua.
Sanoo rakastavansa mutta...
Onko ero paras ratkaisu? Luottamus rakoilee

14

<50

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kokeilkaa parinvaihtoa tai kimppaseksiä.
      Jos sinulla on suuremmat halut niin sinä ja 2 miestä, kiihoittaa varmasti myös miestäsi jos ei ole mustasukkaisuutta.

      • Anonyymi

        Täällä voi anonyymisti sopia paikan jossa tavataan ei kannata vastailla sähkö postehin joita moni tarjoaa. Ne jotka oikeesti haluu kyllä tulevat sovittuun paikkaan.t. 46v rva


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Täällä voi anonyymisti sopia paikan jossa tavataan ei kannata vastailla sähkö postehin joita moni tarjoaa. Ne jotka oikeesti haluu kyllä tulevat sovittuun paikkaan.t. 46v rva

        Haluaisiko 46v rva tavata 56v hra:n?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Haluaisiko 46v rva tavata 56v hra:n?

        Miksi ei jos olet kunnollinen ja terve😊


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Miksi ei jos olet kunnollinen ja terve😊

        Terve olen ja kunnollinen kiltti mies.
        Mistä päin rva olet?


    • Minä en halua kimppakivaa tai ryhmäseksiä. Haluan yhden miehen joka haluaa minua. Ja ilmeisesti nykyinen mies ei tarpeeksi minua halua. Seksielämämme on kyllä monipuolista silloin kun seksiä on. Lelutkin on aktiivisessa käytössä.
      Mutta kenties pornon katselu saa tavallisen seksin tuntumaan tylsältä.
      Pelko on että kun kotoa ei saa sitä mitä haluaa niin sitä etsii muiden naisten luota. Onko suunta pettämistä kohti?
      Kunpa mies puhuisi mitä haluaa.
      T:aloittaja

      • Halua1sitk kirjoitella s-postin välityksellä?


      • Hups, tuli näköjään kirjoitusvirhe, ei pitäs ajaessa näpytellä......


      • Anonyymi

        Sinun pitää alkaa käyttämään seksikkäitä ja kiihottavia vaatteita, unohtaa pikkuhousut pois lyhyen hameen alta ja vahingossa vähän vilautella. Harrastaa seksiä muuallakin kuin makuhuoneessa.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Sinun pitää alkaa käyttämään seksikkäitä ja kiihottavia vaatteita, unohtaa pikkuhousut pois lyhyen hameen alta ja vahingossa vähän vilautella. Harrastaa seksiä muuallakin kuin makuhuoneessa.

        Kaikkia näitä on kokeiltu ja paljon muuta. Mutta ei kai se auta kuin jatkaa.
        Ennen riitti kun stringeissä vähän pyllisti. Nyt ei mitään reaktiota.


    • Keskiverto elämä ja arki on suhteellisen paskaa. Joskus suhteettomankin paskaa. Sanoin parisuhteessa on kausia, että menee hyvin ja joskus menee oli persettä. Sellaista se nyt vaan on.

      Itse olen onnellisesti naimisissa hyvän naisen kanssa, ja ollaan oltu yhdessä pian parikymmentä vuotta. Siihen ehtii kaikenlaista. Seksi maistuu välillä ja on monipuolista, joskus ei taas mitään. Vaimo kyllä välillä tekee mitä pyydetään, mutta mielikuvitus on joskus vähän ankea. Ei meillä mitään leluja käytellä, eikä edes tarvi.

      Joskus on hauska käydä katselemassa, mitä täällä tapahtuu ja mitä jengi väittää tekevänsä. Ihan hauskaa vaihtelua lueskella jengin sekoilua ja mielikuvituksen juoksua ja kommentoida itsekin. Suurin osahan täällä On ihan paskaa.

      Naiset voi olla ihan vastaavassa tilanteessa. Arki On perus jees, mutta haluaa hieman vaihtelua elämään juttelemalla toisen miehen kanssa ja ehkä fantasioida erilaisia juttuja. Itse huomaan, että tällaisen kirjekavwrin kanssa voi turvallisesti kokeilla aika levottomiakin juttuja ihan virtuaalisella tasolla. Itse olen vuosien saatossa kirjoitellut kaikenlaista. En tästä ole lähtenyt mihinkään ja ei nekään sillä linjan toisessa päässä. On auttaneet vaan paskojen vaiheiden yli. Oikein paskassa vaiheessa hommasin rakastajattareen kesäksi. Se auttoi sen kohdan yli mikä silloin oli.

      Pistä mies koville hetkeksi ja anna anteeksi. Komenna panemaan lujaa. Kyllä se siitä. Sitten se homma pitää unohtaa ihan kokonaan, ja aitä ei saa ränkyttää kännissä Aina uudelleen ja uudelleen.

    • Anonyymi

      Meillä siis mies jäi kiinni vähän samasta jutusta, juteltiin asiasta ja hän tunnusti että haluaisi 2m 1n, siis siten että mä olisi mukana. Oli samoin viestietllyt JOPA MUN LIKKAKAVEREIDEN kanssa.

      Aika pitkän miettimisen jälkeen sit sanoin että OK, mutta - sillä ehdolla et kumpikaan miehistä ei oo mun oma mies :)

      Sitä sit kokeilin kerran, vois uudestaankin mut nyt mies on kiltti ja tottelevainen, Johanna

    • Anonyymi

      Voisiko tuo minun mies huomata miten hyvä nainen hänellä on ilman että jommankumman tarvii vieraissa käydä?
      Kyllä minullekin on tarjouksia tullut sinä aikana kun ollaan yhdessä oltu.
      Mutta kuitenkin olen vain yhden miehen nainen ja samaa odotan kumppaniltani.

      • Se joko huomaa tai ei. Vastasinkin yllä. Ei tarvi elämässä olla kimppakivaa. Jossain vaiheesa voi tullla mieleen fantasioida kaikkea. Sekin voi antaa potkua arkeen


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      209
      22679
    2. Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella

      Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole
      Maailman menoa
      99
      16641
    3. SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat

      Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude
      Maailman menoa
      298
      15484
    4. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      148
      10669
    5. Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat

      Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h
      Maailman menoa
      117
      9499
    6. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      35
      8208
    7. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      31
      8182
    8. 237
      6742
    9. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      200
      6385
    10. Ohhoh. Kokoomusvirkamiehen mukaan Suomessa ei ole työttömyyskriisiä

      Kun kokoomuksen johtama hallitus epäonnistuu täydellisesti talouspolitiikassaan, niin aikaisemmin erittäin pahaksi määri
      Maailman menoa
      36
      5973
    Aihe