Mitä arvon rouville kuuluu

-fiksu ja pitkä mies-
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Pitkälle sanoisin, että rouva en ole.

Äänestä

Miksi luulet olevasi fiksu?

Äänestä
  • Olenhan minä . Toisinkuin eräät .

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Olenhan minä . Toisinkuin eräät .

    Hoono soomii viksulla

    Äänestä

Tällä palstalla ei fiksut miehet vieraile...

Äänestä

Kuinka pitkä olet ?

Äänestä

Ettäs kehtaat.

Äänestä

Hyvin kuuluu. Kuuluuko siellä? Oisko fiksulla miehellä keskustelun aihetta perjantaiksi? Sellaista kepeää jutustelua varten?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

-fiksu ja pitkä mies-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu