Turha se on pelätä että menettää hänet toiselle

kuten tässä tapauksessa nuoremmalle ja komeammalle pelimiehelle. Kun todennäköisesti on siitä ollut jo kiinnostunut pidemmän aikaa. Eli ei niitä mahdollisuuksia ollut alun alkaenkaan. Hänet tuntien ei kuitenkaan mene sieltä missä aita on matalin.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuo on kyllä niin tuttua. Joka ikinen kerta kun itse kiinnostun jostain niin hän on kiinnostunut toisesta. Alkaa oikeasti jo nyppimään.

Äänestä

Mistä muka tiedät että se nuorempi on pelimies?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

kuten tässä tapauksessa nuoremmalle ja komeammalle pelimiehelle. Kun todennäköisesti on siitä ollut jo kiinnostunut pidemmän aikaa. Eli ei niitä mahdollisuuksia ollut alun alkaenkaan. Hänet tuntien ei kuitenkaan mene sieltä missä aita on matalin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu