Täällä varsin vakuuttavasti on esitetty bitcoinin menneisyys. Eipä tuo juuri eurollakaan heitä netistä löytyvään faktaan, mutta antaako se avaimia tulevaisuuden kertomiseen?
Nyt ollaan aika lähellä elokuvaa ”paluu tulevaisuuteen” ja sieltä kaapatuista veikkaustuloksista palautettavaksi menneisyyteen, jossa ne toki olisivat hyvin hyödynnettävissä.
Bitcoinin arvon kerrottiin saavuttavan miljoonan 2026 jo vuonna 2012. Hämmästyttää nämä veikkaukset erittäin vaikeiden kohteiden paikkansapitävyystä jo liki kymmene vuoden päästä. Steve Myller 2010 sanoi silloisen 0,75 € bitcoinin siirtävän pilkkuaan kolmella desimaalilla kymmenessä vuodessa, eli arvoon 750€. Todellinen arvo on noin 6000€ eli kymmenkertainen.
Seuraava veikkaus on 2025 jolloin bitcoin on miljoonan. Onko totuus 10 miljoonaa??
https://posti39.wixsite.com/pankki/arvo
Kuka tietää??
4
171
Vastaukset
- Anonyymi
Kommentit täältä rapakon takaa. Hyvinkin tarkat analysointiohjelmat laskevat hurjia ennustuksia. Vuosikymmenen lopulla puhutaan ilman muuta miljoonista. Suuri nousu pitäisi alkaa kaiketi tänään iltapäivästä. Siellä se on jotain kahden aikaan yöllä. Seurataan mielenkiinnolla onko näin?
https://bitcoinity.org/markets/kraken/EUR- Anonyymi
Tarkat on sulla ohjelmat. Viikkoja on tätä nousua odotettu ja nyt näyttää kirjoituksesi jälkeen noin tunnin päästä alkaneen nousemaan ja yllättävänkin hyvin. Millä ihmeellä sinä tuon osaisit veikata??
Eikös kannattaisi harkita sijoittamista.
Joo ja ihana tätä nyt kirjoittaessa näyttää menevän jo 7500 rikki!!
Hyvä MILJUNÄÄRIT!
Laittakaa vaan kaikki peliin! Kannattaa!- Anonyymi
Miettikää pitkään ja hartaasti, mistä ne rahat oikein tulevat ja minne ne päätyvät? Kysykää isältä ja äidiltä, jos ette itse keksi.
Kuka manipuloi kurssia ja miksi? Arvatkaapa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1361270
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34811Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46587- 14570
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad27546Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä25531Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30516- 24491
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .15472Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver14471