Jos minä tänään

Niin pieni etukäteisvaroitus. :) Ei kuule jaksa tätä enää näin. Loppuu sitten vaikka.
16<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Ei kannata.

Äänestä

Jonninjoutavaa paskaa, etukäteisvaroituksia muka, niinkuin palstalla asuva mitään muuta tekisi kuin täällä hölisisi ja kuten viimeinen lause kertoo, loppuu sitten vaikka.

Äänestä
  • Siihenhän se hölinä sitten loppuu, kun saa suunsa irl auki. Tsemppiä siis ap:lle.

    Mutta turha se on toisaalta tänne turhia toiveitä elättää. Tuhannet suomalaiset taas tänäänkin etsivät merkkejä työpaikan tai muun sellaisen kahvihuoneessa ja saavat oudoksuvia katseita, kun palstaeläjä sieraimet väristen odottaa tulevaa tunnustusta autuaan tietämättömältä kollegaltaan.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Siihenhän se hölinä sitten loppuu, kun saa suunsa irl auki. Tsemppiä siis ap:lle.

    Mutta turha se on toisaalta tänne turhia toiveitä elättää. Tuhannet suomalaiset taas tänäänkin etsivät merkkejä työpaikan tai muun sellaisen kahvihuoneessa ja saavat oudoksuvia katseita, kun palstaeläjä sieraimet väristen odottaa tulevaa tunnustusta autuaan tietämättömältä kollegaltaan.

    Suorastaan huvittava kirjoitus, sori kun näin kirjoitan.

    Äänestä

Mielestäni turhaa herätellä turhia toiveita kenessäkään, jos nyt sitten herättääkään,
jos jo aloituksessa itse toteaa että loppuu sitten vaikka niin johan se kertoo ettei ole aikomustakaan tehdä asialle mitään. Itsepetosta ja toisten narraamista.

Äänestä
  • Johan täällä kaikki hysteerikot ja öyhöttäjät jo aamusta kommentoimassa viestejä. No ei mua haittaa.

    Äänestä

No eikö sen lopun olisi voinut antaa tulla ilman turhia höpinöitäkin.

Äänestä

Tule tänne ja suutele ;)

Äänestä

Tuu vaa tänne sua ootellaan :)

Äänestä

Kiitos varoituksesta, toivottavasti voimassa vielä muinakin päivinä kuin tänään.. :)

Äänestä

Ei, ei, ei, otsikossa kaikki.

Äänestä

Tuu tänne lopettaan tää homma. Tervetuloa, perkele. T.Tonnikalanainen

Äänestä
  • Teen susta säilyke kalaa 😂

    Äänestä

No tänään.

Äänestä

Okei. Minä odotan :)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Niin pieni etukäteisvaroitus. :) Ei kuule jaksa tätä enää näin. Loppuu sitten vaikka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu