Eipä ole enää järkeä hinnoissa ilmaiseksi saadaan ja yritetään kaupan hintoja. Tämäkö kierrättämistä ? Saavat pitää romunsa ryysynsä tätä.menoa tästä lähtien kierrän kaukaa
Ekotori nivala
Anonyymi
266268
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Asiaa
Joo järki on hävinnyt touhusta. Joku kohtuus kuitenkin pitäisi olla.
Joo ei ollut enää huonekaluja eikä asiakkaita.Aivan karseat hinnat,tuplaten kirpparihinnat,tyhjin käsin poistuin,enkä käy enää.Pitäköön ylihintaiset romunsa ja ryysynsä!
Hyvä halapa tori,elekää marisko.
Aivan älyttömät hinnat,esim vanhat turvakengät 40 e,tavaran pitäs kiertää max.hinta 4 e
Meeppä etelän toreille,on hintavaa.
Joo mutta nyt ei ollakkaan etelän torilla.Mitä ajattelee ne jotka ovat lahjoittaneet tavaraa,kun ryöstöhinnoin nyt niitä myydään?
Hyvään tarkoitukseen tuotto menee,kai sä sen ymmärrät. Seuraa muutakin kuin SUOMI 24.Paljon on apua tarvitsevia. Torin asiakkaana olen tyytyväinen hintoihin.
Periaatteena kierrätys,eikai noilla myynneillä kuluja kateta.
Niinhän sen pitäisi olla.Ilmasta työvoimaahan siellä on,työttömiä käytetään hyväksi,tosin ei kait ne työtkään ny niin raskaita liene!
Kyl siel o palkollisiakin siis on oikeallaki palkalla usea, ja o laadukasta tavaraa, ja ainahan ns.ilmainen työvoima on vapaaehtoista ja varmaan ne jotka haluaa mennä sinne töihin, työkokeiluun/palkkatuella ovat varmasti viihtyneet, mukava on myös jutustella henkilökunnan kanssa siellä, ja niin eihän kaikkia voi miellyttää....
Ainiin ja ompelimossa on työnsä taitaja olen ollut tyytyväinen palveluun, vaik on kiireitä ollut :)
olen käynyt etelän toreilla monesti ja siellä ei todellakaan ole näin kalliit hinnat, esim. kilossa espoossa
Minkä se tori sille voi jos ei ole huonekaluja?? Sehän tarkoittaa että ne on jollekkin kelvannut, kun on mennyt kaupaksi.
"Asiantuntijat" kommentoimassa.
Voi mahdoton miten hyvä tori ja miellyttävä henkilökunta. Jatkakaa samaan malliin.
Samaa mieltä, henkilökunta ei oo liian kallista ja tuotteet on kyllä miellyttäviä, eikun siis toisinpäin.
Saisi+tulla+nyt+kunnon+korona-alennukset,+vaikka+60-80%+alet
Ompa taas turhaa marinaa.
Ekotori on hyvä ja edullinen paikka, henkilökunta on erittäin mukavaa ja osaavaa. tavara on hyvää ja hienosti järjestetty. ISO PEUKKU ekotorin porukalle👍
Hyvää työtä siellä koko henkilökunta tekee ja aina löytöjä. Mukava paikka käydä.
Mielenkiintoiset nämä loppukuun kolme viimeistä päivää,kun puolenhinnan päivinä mainostetaan..mielivaltaista toimintaa,ei kaikki olekkaan puoleen hintaan,eikä siitä kerrota kassalla.Erivärisillä hinta tarroilla ei myöskään ole merkitystä,hinnat ovat kassalla mitä sattuu.Kannattaa itse laskea etukäteen ja olla hintatietoinen ettei peritä enempi kun kassalle pääsee!
Taitaa loppu häämöttää näillä meiningeillä.
Itse+olen+kyllä+lukenut+niistä+mainoksista,+että+-+''LÄHES+kaikki+tuotteet+-50%''
Hyvät+hinnat+omasta+mielestäni+ja+hyvin+merkitty+jos+on+EI+ALE.
+Toki,+kaikkia+ei+voi+miellyttää+ja+ihmisillä+on+omat+mielipiteet+hinnoista+ja+laadusta.
18 vuotta tulee tänävuonna täyteen, joten valitettavasti loppu ei ole vieläkään häämötä =D
Hyvin hoidettu paikka ja halvat hinnat 0-2 euroa enimmäkseen. Jos ei tuota vertaa rahaa riitä tarpeell7siin tavaroihin niin kannattaa haukkumisen sijasta vähentää tupakkaa ja kaljottelua ja mennä vaikka tienaamaan töihin. Hyvä on paikka ja hyvä henkilökunta. Vakiasiakas.
Kyllä sisään astuessa saa vastaan tervehdyksen toisen kassalle tullessa. Hinnat on super-alhaiset verrattuna kirpputoreihin.
Jotai taide/kotimaista lasia/keramiikkaa on vitriineissä isommalla hinnalla mutta se on ymmärrettävää. Yleensä näistäkin on saanut aina ”tinkiä”.
Henkilökunta on myös super kohteliasta. Näkee ettei tehdä töitä hammasta purren.