Mitä jos Tonnikalanainen ja Katkarapunainen tappelee?

Kumpi voittaa vai Risto?
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Eikö sen pitäisi olla katkarapumies eikä nainen? Vai nakkimies?

Äänestä

Kalanruotomies vie voiton ja tuulettaa voittoaan kuin piikkinä lihassa.

Äänestä
  • Fishbone! Hänkö täällä??

    Äänestä

  • Fishbone! Hänkö täällä??

    Äänestä

  • Fishbone! Hänkö täällä??

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Fishbone! Hänkö täällä??

    Ei ole sortsa, tarjolla olis hk-blöö semmonen perus nakkura.

    Äänestä

Niin 3 eri sivupersoonaa jos taistelee keskenään niin vaikea sanoa mitä paskaa siitä syntyy

Äänestä
  • Risto.....:)
    😘😘😘😘😘😘❤❤❤❤❤

    Äänestä

Kuka on Katkarapunainen? Ja thrj ei ainakaa oo mnu soviupersoona T:Tonnikalanainen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kumpi voittaa vai Risto?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu