Onko teille ehdotuksia fantasia mailman nimeksi??

En keksi millään mailmalleni nimeä. Niin olisi hyvä saada nopeesti vastaus!😬 maailma on siis pahan velhon nimeltä krampus walthonin koti. Ja se on pilvien ylä puolella oleva salainen lentävä paholais-saari se on täynnä kummajaisia.
5850
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Krampus Planetus

Äänestä

Aavesaareke

Äänestä

Krawal
.... monella kielellä paha nimi....

Äänestä
  • .... siis vaikka saksaksi on Krawall mellakka...

    Äänestä

Nerwulo!Ehdottomasti Nerwulo!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

En keksi millään mailmalleni nimeä. Niin olisi hyvä saada nopeesti vastaus!😬 maailma on siis pahan velhon nimeltä krampus walthonin koti. Ja se on pilvien ylä puolella oleva salainen lentävä paholais-saari se on täynnä kummajaisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu