Niin, miksi te miehet haluatte koko ajan panna? Onko teillä kulli päässäkin vai mistä se voi johtua?
Miksi te miehet haluatte koko ajan
32
629
Vastaukset
- Anonyymi
Paneminen on huono sana. Hyvä seksi, rakastelu, hyväily, molemminpuolinen nautinto ja rentoutus. Se on kanssakäymisen yksi hienoimmista lajeista, kun sen oikein oivaltaa.
Kuka nainen ei sitä haluaisi?- Anonyymi
Hyvin sanottu!
En ole koskaan nainut, pannut enkä nussinut.
Vain rakastellut, ja aina pitää olla tunnetta mukana, ei siitä muuten nauti.
T. M56 - Anonyymi
Hyvin sanottu!
En ole koskaan nainut, pannut enkä nussinut.
Vain rakastellut, ja aina pitää olla tunnetta mukana, ei siitä muuten nauti.
T. M56 - Anonyymi
En varmaan ole ainoa nainen joka haluaa panna, naida ja nussia kunnolla, ja mieluiten usein :)
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En varmaan ole ainoa nainen joka haluaa panna, naida ja nussia kunnolla, ja mieluiten usein :)
Tule käymään. !!
Mies 50 v - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En varmaan ole ainoa nainen joka haluaa panna, naida ja nussia kunnolla, ja mieluiten usein :)
Sitten pannan kunnolla ;) t: 22-vuotias mies
- Anonyymi
Olisit tyytyväinen että joku sinua edes jotenkin haluaa.Minä olen 63,eikä kukaan enää halua minua millään tavalla.
- Anonyymi
Täällähän on kaikkien tuntema legendaarinen velttokulli.Mitä sä täällä roikut
- Anonyymi
Rakastelu on kaunista, paneminen nuorten poikien juttu, koska eivät vielä tiedä näistä asioista..... missä se raja sitten onkaan ...40 veee?? Ehkä joku pppio jo aiemmin....
- Anonyymi
Romantillinen armastelu on ihan jees, myönnetään,
mutta ollaanpa rehellisiä: yhteisestä virityksestä nouseva ronski, suorasukainen ja spontaani pano on silloin tällöin paikallaan. Eikä sitä voi silloin edes välttää, eikä tarvitsekaan... - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Romantillinen armastelu on ihan jees, myönnetään,
mutta ollaanpa rehellisiä: yhteisestä virityksestä nouseva ronski, suorasukainen ja spontaani pano on silloin tällöin paikallaan. Eikä sitä voi silloin edes välttää, eikä tarvitsekaan...Tuossa merkityksessä pano sana on jees.
Pano sanasta tulee helposti mielikuva, että vain mies saa. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuossa merkityksessä pano sana on jees.
Pano sanasta tulee helposti mielikuva, että vain mies saa.No juuri tuota sanaa mun eri paikkakunnalla asuva uusi tyttöystävä käyttää, tyyliin: "Pano ainakin kerran viikossa, jookos"
- Anonyymi
Mistä arvasit?
- Anonyymi
Niinkö??? Pitääkö tässä sitten kääntyä nuorempien miesten puoleen kun niin panettaa?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niinkö??? Pitääkö tässä sitten kääntyä nuorempien miesten puoleen kun niin panettaa?
Ei tarvitse. Kunnon molemmille nautittavaa pitkää panoa löytyy muutenkin.
M50 - Anonyymi
Sitähän se sulla on pelkkää uneksimista kun pili seiso se ei.
- Anonyymi
Älä puhu paskaa 3 sekunnin muna sulla on.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Älä puhu paskaa 3 sekunnin muna sulla on.
Kokemattomat huutelee
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niinkö??? Pitääkö tässä sitten kääntyä nuorempien miesten puoleen kun niin panettaa?
Ota kokeneempi. Niin saat paremman. Kiinnostaako?
- Anonyymi
Mä en kyllä ainakaan jaksa tätä jatkuvaa pantavana oloa! Pannaan ja jyystetään päivät ja yöt läpeensä!
- Anonyymi
Jaksamista & voimia sulle!
Huilaa sitten haudassa - Anonyymi
Menkää töihin😄
- Anonyymi
Minäkin panen koko ajan rahaa pankkiin.
- Anonyymi
Ei kannata! Sijoita!
- Anonyymi
mistä ihmeestä löytyis ympärileikkattua somppu huoran vittua.
- Anonyymi
Olisipa ikävää jos miehet ei haluaisi panna, en minä ainakaan valita.
- Anonyymi
Jos persettä haluat niin pyydä edes vähän nätimmin. Voi olla omassa käytöksessä se syy kun et koskaan saa.
No ei kukaan meistä miehistä pysty siihen vaikka haluaisikin. Ehkä se on jotenkin syvällä gneeissä. Siinä on vaan jokin alkukantainen vietti, mutta onhan se naisillakin, joskaan ei aina niin brutaali, kuin meillä meihillä.
Itse olen alkanut vähän miettiä omaa viettiäni vs. mitä olen saanut parisuhteissani. Nyt on tullut sellainen fiilis, että ei oikein kiinnosta se paneminen eikä vaimon/tyttöystävän pillin mukaan tanssiminen. En tiedä mihin tämä mietiskely johtaa, ehkä lopulliseen yksinäisyyteen tai ehkä sitten löydän jotain uutta siihen tilaan, joka paneskeleulta jää.- Anonyymi
Tämä on evoluution tulos. Uroksella ei ole muuta tarvetta kuin jatkaa ihmislajin lisääntymistä. Kehityksen myötä joillekin uroksille on hieman ja vain hieman kehittyneempi ajatuksen kulku lajin jatkamisesta tai siitä saatavasta mielihyvästä. Rojut ränniin ja seuraavaa mahdollista naarasta etsimään jälkikasvun kasvattamiseen. Tämä primitiivinen toimintatapa on suurimmalla osalla miehistä käytössä vielä kehittyneemmissäkin kulttuureissa. Mitä tyhmempi pää, sitä huonompi saanti. Voisi tämän karsivan huonot yksilöt pois markkinoilta, mutta ilmeisesti hellekin on käyttöä naisten keskuudessa kun mielen kehitys ei toteudu.
- Anonyymi
Se on se seksuaalivietti. Joillakin naisilla se on alhainen ja olette viallisia yksilöitä! Evoluutio pysähtyy teidän kohdalla ja sehän on samalla hyvä asia, eikö?
- Anonyymi
Miksi te naiset ette halua koko aikaa panna? Mitä muuta te sitten mietitte ja mistä se voi johtua? Ettekö ole tavanneet miestä, jonka kanssa paneminen tuntuu hyvältä vai mitä te pihtaatte?
- Anonyymi
Haluaisin kyllä koko ajan panna ja paljon muuta en mietikään. Sillä panomiehellä on vaan niin paljon jotain muka tärkeämpää tekemistä että enimmäkseen joudun itse itseäni leluilla panemaan. Hyvältä sekin tuntuu mutta mies panemassa tuntuu vielä paremmalta.
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot971009- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648