Ei ole kovin hyvä olotila

Nyt. :( missä tuki ja turva? Koska tämä pelleily loppuu..haluan mielenrauhan kaikista miehistä
😟
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tämäkään aloitus ei ole naiselta.

Äänestä
  • Se oli tonnikalamieheltä

    Äänestä

Mielenrauhaa,

Vai kielen annat vain pauhaa,

Jos heiluttaisit vain soppa kauhaa,

Kah hiljaisuus on rauhaa....

Puhut enemmän ehdin kelata filminauhaa,

Mr, puheripuli,

Palkintona sipuli,

Itku pitkästä ilosta.

Loppu.

T mies 22

Keiju❤rakastan keijuu

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Nyt. :( missä tuki ja turva? Koska tämä pelleily loppuu..haluan mielenrauhan kaikista miehistä
😟

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu