https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/miljardoorimies-etsii-elamansa-rakkautta-20-000-innokasta-naista-ilmoittautui-tyttoystavaksi/7693840
Raha on se jota naiset haluaa. Hienoa kyllä että naiset pillullaan voi tienata.
20 000 naista haluaa rikkaan top 10 miehen
11
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Ei naisille kelpaa kunnon mies. Pitäs olla rikollinen juoppo ja hakee kelasta rahaa. Vaikka nainen haluu miehen joka käy töissä ja on rahaa silti ei kelpaa edes lihavalle naiselle..
- Anonyymi
Lopeta jo toi spammaaminen.
Tolla potilla minäkin rupeaisin morsiameksi.
- Anonyymi
"Ei naisille kelpaa kunnon mies. Pitäs olla rikollinen juoppo ja hakee kelasta rahaa. Vaikka nainen haluu miehen joka käy töissä ja on rahaa silti ei kelpaa edes lihavalle naiselle."
Niin että Allu mies jonka omaisuus on arviolta 2,9 miljardia dollaria hakee rahaa Kelasta? Minun ei tarvitsisi miettiä hetkeäkään valinnassa Allun ja tuon miehen välillä jos miestä olisin etsimässä! - Anonyymi
Enpä usko että se raha haisee miehenkään nenään.
Mutta turha siitä on katkeraksi heittäytyä, naisilla nyt on jotain mitä miehillä ei ole, Sen on luonto niin järjestänyt. Miettikääpä jos asetelma olisi toisin päin, muuttuisiko mikään?- Anonyymi
Naisella on pimpero ja nainen tietää, että pimperolla voi hallita miehiä.
Raha ei haise, mutta pimperon tuoksu huumaa miehiä.
- Anonyymi
Vain 20 000 naista, maailmassa on kuitenkin miljoonia naisia.
- Anonyymi
Ei se ole tyhmä joka pyytää, vaan se joka maksaa. Niin kauan kun miehet ovat valmiit myymään maat ja mannut pelkän pillun takia, niin minä lypsän äijistä kaiken irti, mitä saan. Itkekää sitä.
- Anonyymi
Raha on se joka määrrittelee saako mies naisen. Siks olette sinkkuja koska olette köyhii. Ett saa suomi naisia ne haluaa rikkaan top 10 miehen.
- Anonyymi
Rahaa pitää olla yli miljoona ja muut mukavuuden hankittu.
Raha on kemia naiselle ja nainen hullaantuu rahasta.
No on siinä miehellä valittavaa, taitaa iskeä valinnan vaikeus vielä.
Ei muuta, kun vuokraa iso halli ja kaikki 20 000 naista sinne ja varmana naiset toteuttaa kaikki miehen fantasiat.
Minäkin haluan käydä kuussa ja toivon maailmanrauhaa..
Luuletko ettei vastaavaan naismiljonäärin hakuun tulisi vastauksia?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604726Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362169Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti521743- 1841722
Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1661548Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2811401Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2011242- 881169
- 2051146
- 651104