HALONEN: - 5%-YKSIKKÖÄ

3177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tuhannesta galluppiin vastaajasta vastusti Halosta puoli vuotta sitte 170 ja nyt 220 henkeä, eli 50 henkeä enemmän tyytymättömiä.

Prosentteina sanottuna haloseen tyytymättömien määrä on lisääntyny 25% puolessa vuodessa.

Äänestä
  • Ei kansakunta ymmärrä sitä, että presidentti menee Neuvostoliiton sodanaikaiset teot Suomea kohtaan hyväksyvän Venäjän voitonjuhliin.

    Äänestä

  • Jallu kirjoitti:

    Ei kansakunta ymmärrä sitä, että presidentti menee Neuvostoliiton sodanaikaiset teot Suomea kohtaan hyväksyvän Venäjän voitonjuhliin.

    No jos juhlii murhaajien kanssa ja ainoa mitä saa aikaan pari epäonnistunutta nimitystä niin ei kai silloin suosio voi kovin paljon noustakkaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


SYÖKSYÄ kirjoitti:

http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa/kotimaa.shtml/05_51?2005/03/356934

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu