...astua saappaisiini ja kertoa miltä minusta tuntuu ?
Annahan soida!
Annahan soida!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 27
Vanhimmat
En voi olen narsisti
Narsisti osaa arvioida miten toinen ajattelee ja tuntee. Narsisti ei vaan välitä siitä. Hänelle ei tule paha mieli kun toinen on surullinen. Jos on vaikeuksia päätellä mitä toinen tuntee tai ajattelee, on kyseessä ennemminkin autismin kirjon häiriö.
Kyky arvioida toisen tunteita ja ajatuksia taitavasti on juuri se minkä avulla narsisti kykenee taitavasti manipuloimaan.
Annetaan soida miltä minusta tuntuu :)
https://www.youtube.com/watch?v=DhagWBbMLS8
Olen aina rakastanut tätä Ten Shaepin kappaletta
❤️
Mutta saanko vielä kysyä, kummalle vaimollesi nau'uit tätä kaunista kappaletta hääaamunasi tms.? Vai molemmille?
No, odotin kyllä vastaustasi.?
Sua ehkä vähän harmittaa, kyllästyttää, haluat luovuttaa? Älä luovuta vielä.
Älä luovuta, kertoisitko minkä suhteen?
Näin on miksen luovuttaisi?
Sivusta nainen -miehelle
Kaipaamasi ihmisen suhteen..
voisitko tunkea sen saappaasi päähäsi? pierase tervey'eks.....
kaksi hyvin kylmissään, vain jäätä välissään, tiedustelu tarkistaa, että kestää jää, sillä CIA homot menevät pilkille näreissään, niillä on se herkin himo käpälään, homoja pilkille......
https://www.youtube.com/watch?v=gLvM5Lkm54M
Kävelykalustoni ei natise jäissä, eikä se hajoa jäätävässä meressä. Suola sen sijaan pyrkii tekemään asteikolla 11 vahvan raidoituksen varren pintaan, sillä kalustoni poikkeaa voitelullaan haisaappaiden ominaisuuksista suolaisen veden käyttövaatimusten ohjearvoista, vaikuttaen näin pinnan Ph-arvoon.
Ne on monta numeroa liian isot. Eli varmaan pahalta tuntuvat.
Tahtoisit niin kovasti, mutta et uskalla, et osaa. Odotat minun tekevän aloitteen, mutta en uskalla, en osaa eikä se olisi soveliastakaan.
Eli pallo on sinulla. Heitä, niin otan kopin.
ja eikun pallo kauppaan ja aloitan treenit.. sivusta.
Niin eli mitään ei tapahdu viellä...
Pallo on sulla. Toimi. Olen valmis.
En viellä en ehkä koskaan..
Naisen vai miehen? Miten olisi parhain tapa?
Naisen. Rohkeasti tarttua tilaisuuteen ja tuoda ilmi kiinnostuksensa. Kyllä mä siitä hoidan sen eteenpäin sitten. Aloite vain. Ihan pieni riittäisi, mutta selkeä.
Selvä laitan korvan taakse tämän vinkin. Vaikka tilanteesta ei aina tiedä.
Pallo hukassa, mutta haluat tietäää. Otatko liian ison riskin.. Ymmärrtäklö rivien välistä js tiedät etten tee aloitusta.
Sinusta tuntuu, että olet menettämässä jotain mikä olisi loppuelämäsi seikkailu.
Niin se menee
Tuttu tunne. Jotenkin pitäisi repäistä.
Liikaa miehiä, liian vähän aikaa