Toivottavasti olet nyt tyytyväinen.
Oletan kuitenkin että jatkat kostotoimiasi.
Älä anna minun pettyä. Saisin edes kerran sinulta, jotain mitä toivon.
Oletan kuitenkin että jatkat kostotoimiasi.
Älä anna minun pettyä. Saisin edes kerran sinulta, jotain mitä toivon.
Vastaukset 15
Vanhimmat
mia miako se täällä uhoo taas ventovieraille leikkien että on suhteissa palstoilla?
Pientä vainoharhaisuutta ilmassa.
Se on oikeesti ollut ihan huvittavaa seurata kun tää "punapäällenikokomuisto" kuvottavaa slut täällä sekoaa päästään harhaillen omimassa aivan vieraita.
Käy selittään mustasukkaisena vähän jokaiselle jotain kuraa. Sitten omimassa kaikenlaista ja omaksuu jostain pienestä yleisestä asiasta jonkun kirjoittajan omakseen ja sen jälkeen opettelee hänen kirjoitustyylinsä ulkoa ja alkaa vahvistaan illuusioharhaansa että tämä on hänen hän. Sitten alkaa se tunnesäätelyn ongelma ja ylilyönnit. Saadaan paskahalvauksia kun joku ventovieras on saanut töissä ruusuja josta tehdään heti uusi katkera nikki "ruusujakinannoin" tai "ruusujakinsait"
ei hyvää päivää tkun joku menee täällä ihan sekaisin ja millään kohtaa ei meinaa ymmärtää että elää kahden itselleen vieraan ihmisen rakkaustarinaa läpi ulkopuolisena. Aivan turhaan mustasukkaillen ja raivoillen.
Eiks se nii mene et idiooteil on ilmaset ja hulluil halvat....
Kumpiin sä lasket itses?
Ceehen. Niihin jotka nauraa nisteille jotka tappelee omien harhojen kanssa
Juupas juu . En ole ikinä ollut sinusta mustasukkainen. Enkä hae kostoa. Itse taidat harhailla täällä ja haukkua. Mut hei hyvä juttu sinulle . Toivottavasti saat siitä jotain irti elämässäsi. 👍
Mitä harhaa se on, jos on kokenut koston? Tappeletko itse omien harhojesi kanssa täällä?
Vai miksi kuvitelet muiden täällä niin toimivan?
Projisoit taas itseäsi palstalle hän muodossa.
Et tiedä asiasta mitään. Miksi siis kommentoit?
Missä kohtaa aloituksessa puhutaan mustasukkaisuudesta?
Tunnistuksesi ei osu nyt kyllä yhtään.
Taidat itse olla seko. Hommaa nyt jotain lääkettä että saat jotai todellisuudentajua.
Miksi kuvittelet että olen niinkuin sinä?
Koska olet se letukka joka kaiken kännissä omii täällä mustasukkaisena
Kirjoituksestasi päätellen, oletkohan itse ihan kunnossa? Kuvittelet viestien olevan vain joltain yhdeltä ihmiseltä.
en ole kostanut mitään, ainoa ongelmasi on että sulla ei nyt ole ilmeisesti mitään tekemistä, mistä seuraa tuollaisia vuorosana ehdotuksia kauniisiin ja rohkeisiin, jotka kyllä siellä menettelisivät, täällä eivät. rauhoitu.
https://www.youtube.com/watch?v=xg8Lowc7PNA
Etkö? Miksi keksit minulle ongelmia? Sinähän se vuodatat täällä täyttä paskaa jatkuvasti.
Minähän vain odotan innolla jatkoa. En salkkareihin, vaan omaan elämääni.
Sinä taas et osaa muuta kuin postailla youtubelinkkejä. Sieltäkö sinä löydät ratkaisun kaikkeen?
Elä hiukan ja voit saada joskus positiivisia kokemuksia. Ne auttavat selvimään vaikeuksista.
Ongelmat eivät ole ongelma sellaselle joka on valmis kohtaamaan ne.
Ajattelen että se on aina ollut niin.