Se mikä on palstalla

jää palstalle. Yhtään ei ole ikävä näitä palstakirjoituksia. Ei ole kiva lukea vanhoja kirjoituksia, kun muistaa millä mielellä ne on kirjoitettu. Omat siis. Muiden kirjoituksista ei nykyisin edes yhtään tiedä keneltä ne ovat. Kaikki ovat yhtä ja samaa anonyymiä!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niimpä.

Äänestä

Noinhan se on että palsta on palsta ja irl on irl. Mitä sitä murehtimaan. Se on realismia.

Äänestä

Niinhän sen pitää ollakin että ei tiedä kuka kirjoittaa mitä koska kerran ollaan anonyymillä nettipalstalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

jää palstalle. Yhtään ei ole ikävä näitä palstakirjoituksia. Ei ole kiva lukea vanhoja kirjoituksia, kun muistaa millä mielellä ne on kirjoitettu. Omat siis. Muiden kirjoituksista ei nykyisin edes yhtään tiedä keneltä ne ovat. Kaikki ovat yhtä ja samaa anonyymiä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu